Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Oyun Alanları The Play Barn Franchise Veriyor

Oyun alanlarında girişim fırsatı

the play barnAilelerin çocuklarını alışveriş yaparken ya da restorana giderken emanet edebilecekleri oyun alanları The Play Barn için Türkiye genelinde franchising veriliyor. 250 bin TL yatırım ile kurulabilecek bu iş modelinde aylık ciro hedefi ise 20 bin ile 70 bin TL arasında değişiyor.

Nüfusunun yüzde 25’i 14 yaşından küçük olan Türkiye’ye saatlik çocuk emanet sistemini getiren The Play Barn, yatırım yapmak isteyenlere bakir bir sektörde yeni iş kapıları açıyor.

Oyun merkezli çocuk eğitiminde Amerika ve Avrupa’da birçok işletmeyi dolaşan ve bu sistemi 2000 yılında Türkiye’ye getiren Caroline Koç ve Esin Uzunoğlu, Türkiye’de yeni bir sektör oluşturdular.

The Play Barn, 2000 yılından bu yana Türkiye’nin birçok ilinde aileler için hizmet veriyor. Çocuklannı yanında isteyen ama bir nebze olsa da onlara da kendilerine vakit ayırma imkanı tanıyan, ebeveynler için tasarlanmış The Play Barn’ın saatlik emanet sistemi sayesinde, ailelerin içi rahatken çocuklar da eğleniyor.

0-12 yaş arası çocuklara saatlik ve günlük girişleriyle hizmet veren The Play Barn, oyun alanlarıyla haftanın 7 günü sabah 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. The Play Barn,

0-3 yaş arası çocukları ebeveynleriyle birlikte ağırlarken üç yaş üstü çocukları da eğitimli gözetmenlerin eşliğinde özgür bırakıyor.

BEŞ ŞUBESİ VAR

Esin Uzunoğlu, “Verdiğimiz hizmet sayesinde, aileler sinema, alışveriş, restoran gibi yerlere daha iyi odaklanabilir ve çocuklarını gönülleri rahat bir şekilde çocuklarını bize emanet edebilirler” diyor. Merkez, satış mağazası, çocuk sineması, kafe ve profesyonel mutfak, parti salonları ve aktivite salonları 0 yaş bebek odası ve alt değiştirme ünitesinden oluşuyor.

Yılda 30 bin çocuğa doğum günü yaptıklannı ve yaklaşık 60 bin yetişkinin kendilerini ziyaret ettiğini belirten Uzunoğlu, İzmir ve İstanbul olmak üzere beş şubeyle faaliyet gösterdiklerini ifade ediyor. Bu yıl İstanbul’da üç, İstanbul’un yanı sıra Antalya ve Muğla’ya da franchising vermeyi düşündüklerini belirten Uzunoğlu, müstakil, düz ayak, AVM, corner ve çiftlik olmak üzere dört konseptleri bulunduğunu sözlerine ekliyor.

the-play-barn-bayilik

250 BİN TL YATIRIM

Sistemin asıl hedefinin aile yaşantısına katkı sağlanması olduğunu belirten Uzunoğlu, çocuklara ve ebeveynlere çağdaş ve sosyal ortamlar kazandırarak sistemin Türkiye genelinde bayilikler verilerek yaygınlaştırılmasını hedeflediklerini vurguluyor.

The Play Barn’ın isim hakkı bedeli 70 bin TL. Toplam yapılması gereken yatırım ise 250 bin TL olarak ifade ediliyor. Brüt cirodan yüzde 5 royalty bedeli alınıyor. Franchise için aylık hedeflenen ciro 20 bin ile 70 bin TL arasında değişiyor. Uzunoğlu, yatırımcılarda aradıkları özellikleri ise “Eğitimli, vizyon sahibi, perakende sektöründe deneyimli, sermaye yapısı güçlü, bölgesinde tanınan bilinen aileler olmasını tercih ediyoaız” şeklinde özetliyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: İstanbul, Antalya ve Muğla.
İlk sermaye: 250 bin TL yatırım yapılması gerekiyor.
Ciro hedefi: Konsepte göre, aylık 20 bin ile 70 bin TL arasında değişiyor.
Bayilerde aranan özellikler: Eğitimli, vizyon sahibi, perakende sektöründe deneyimli kişiler.
Başvuru için: info@thepalybarn.com.tr ya da 0532 453 88 70

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu