Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Pandora Simülatör Bayilik Veriyor

pandora1998 yılından itibaren özellikle okullara eğitici animasyon filmleri, etkileşimli eğitim yazılımları ve elektronik yayınlar üreten Hayal Gücü Ltd. Şti. 2004 yılında Pandora Simulator’ u kurarak ürettiği 7D Sinema Sistemleri ile birlikte daha önce eğitim konusunda üstlendiği görevi eğlence boyutuna taşımıştır.Pandora Simulator’ un üretmekte olduğu 7D Sinema sistemlerinde, kullanılan yazılım programlarından, mekanik tasarıma kadar tüm ürün grubu %100 yerli üretimidir.7D sinema sistemleriyle Türkiye’ deki ilk hareketli sinema sistemi üreticisi olma özelliğini taşımaktadır.Oluşabilecek aksaklıklarda yurt dışından hiçbir parça desteği almadığı için bu aksaklıkları çok kısa sürede çözümleyebilmektedir.Bu konu işletme süresi boyunca yatırımcıların dikkat etmesi gereken en önemli unsurlardan biridir.

2010 yılında satışa sunulan Pandora Simulator, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere düzenlenen tüm eğlence ve atraksiyon fuarlarına katılarak, edindiği tecrübe ve deneyimi yatırımcılar ile paylaşmaktadır.Kısa sürede 32 şube sayısına ulaşarak kendi sektöründeki maximum büyümeyi gerçekleştiren firma ünvanına sahiptir.

Pandora Simülatör, sadece makine satışı yapan bir firmanın dışında bu satışın öncesinde ve satış sonrasında verdiği hizmet ve desteklerle oldukça ön plana çıkmıştır.Örnek olarak yatırımcıya bölge neresi olursa olsun yapılan Ar-Ge sonucuna göre AVM veya hareketli caddeler olmak şartı ile lokasyon tespiti ve kiralama aşamasında destek olmaktadır.

Kiralama yapılan alanın 3 boyutlu mimari çizimleri ve projelendirmelerini de ücretsiz yapan Pandora Simulator arzu eden yatırımcılara personel bulumu da gerçekleştirmekte ve bu personellere tüm eğitimlerini hassasiyetle vermektedir.
Satış sonrasında 7D Sinema Sisteminin tüm unsurlarına verilen 2 yıl garanti süresi Pandora Simulator’ un sistemlerine olan güveninin bir örneğidir.

Motorlar ile güçlendirilmiş hareketli platform ve koltuklar, Pandora Simulator teknolojisinin en önemli parçasıdır.Hızlı ve kesintisiz hareket sunan bu platform öne-arkaya, sağa-sola ve yukarı-aşağı tüm hareketleri tam bir çeviklikle gerçekleştirir. Benzersiz bir hızlanma ve hareket hissi yaşatır.Koltukların her birine ayrı ayrı entegre edilen vibrasyon sistemi, heyecan ve
adrenalinin maximum seviyede yaşanmasına yardımcı olur.

Ses, akılda kalıcı bir maceranın en önemli parçalarından biridir.Pandora Simulator, 5+1 yüksek kalitede ses sitemi ile sunulmaktadır.Bu sistem, maceranın her anının ve her detayının duyulmasını sağlarken eğlenceyi daha da artırmaktadır.

Pandora Simulator, sanal gerçekliği artırmak için gerekli olan efektlerin tamamını kullanmaktadır. Bu efektler; Yağmur, rüzgar, sis, kar, baloncuk, ışık ve titreşim olarak sıralanmakta ve salonlara uygulanmaktadır.Yapılan Ar-Ge ler ışığında yeni efektler üzerine bazı çalışmalar yapan Pandora Simulator, eklenmesi muhtemel efektleri çok kısa sürede salonlara entegre edebilmektedir.
7D Sinema Sistemlerinde fark yaratan konulardan biride filmlerdir.Pandora Simulator 1998 yılından beri edindiği animasyon tecrübesiyle kendi filmlerini kendi üretmekte ve tüm film portföyünü yatırımcılara sunmaktadır.Yatırımcıların mevcut film portföyünden seçtikleri ilk 5 adet film ücretsiz verilmektedir.

Kuruluş Yılı : 1998
Toplam Çalışan Sayısı: 110
Merkez Ülke: Türkiye
Toplam Şube Sayısı : 32
Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
Franchise / Bayi Şube Sayısı : 30
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 19
Hedeflenen Şube Sayısı : 100
Gerekli İş Yeri Özellikleri : 15 – 50 m2
2.60 (h)

Yatırım Bilgileri

Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye
İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 0 –
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 75000 – TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 85000 – TL
Minimum Nakit İhtiyacı : – TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 0 – TL
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 7 Gün
Reklam Katılım Ücreti : 0
Gelirden Pay : 0
Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı :
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 3 – 11 Ay
Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Kredi Kolaylığı, Proje Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Alp KARŞIN
Adres : Bağdat Cd. Çolakoğlu İş Mrkz. No:458/11 Maltepe İstanbul
Telefon : 05336070488 Faks: 02164418356
Web : www.pandorasimulator.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu