Anasayfa / Kariyer ve İş / Patronunuza Iş Arkadaşınızla İlgili Dürüst Bir Rapor Verin

Patronunuza Iş Arkadaşınızla İlgili Dürüst Bir Rapor VerinEğer geçimsiz bir iş arkadaşınızla ilgili fikriniz sorulursa her zaman dürüst bir değerlendirme yapın. Bu, amirinizin, neyin düzeltilmesi, neye dokunulmaması gerektiğini ayırt etmesine yardımcı olacaktır.

Bu bilgi büyük ihtimalle sizin düşündüğünüzden daha değerli.

Eğer amiriniz sizden bunu talep ettiyse bu bilgiye dayanarak hareket edecektir. Çoğu amir böyle yapar.

patronla konusmak
Dürüst olun. Gerçeklere bağlı kalın. Yersiz derecede olumsuz veya olumlu bir değerlendirme kimsenin işine yaramaz, özellikle de sizin. Eğer görüşlerinizi abartırsanız amir salt gerçeği öğrenmek için size güvenemeyeceğini fark edecektir.

Eğer bir iş arkadaşınız genel olarak bir ekip içinde iyi çalışmıyorsa veya güvenilmezse, durumu araştıran amirin bunu duyması gerekir. Benzer bir şekilde, bu kişi bir konuda üstün başarı gösteriyorsa bunu da amirin dikkatine sunmalısınız. Fikirlerinizin, bu önemli konuda bir fark yaratmasını sağlayın.

  Üniversitelerde İş Garantili 10 BölümYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir