Pazarlama ve Satış

Pazarlamanın TV’si yayında

Pazarlama dünyasının en çok takip edilen dergilerinden Marketing Türkiye, kaliteli ve zengin içeriğini şimdi de internet ortamında görüntülü yayına taşıdı.
Ozan Vural

Marketing Türkiye ekibinin yoğun çalışmaları sayesinde hayata geçen Marketing Türkiye TV, röportajların yapılması, kurguların hazırlanması, test yayınları ile oldukça zorlu bir süreç sonrası kanal hayata geçirildi.Marketing Türkiye’nin içeriğinden ve daha fazlasından beslenecek olan Marketing Türkiye TV, sektör profesyonellerine pazarlama dünyasıyla ilgili son bilgilerden haberdar ederken, aynı zamanda da pazarlama dünyasına dair eğlenceli içeriğiyle sektöre bambaşka bir boyut kazandıracak.

Dailymotion altyapısında ve Alfa Vizyon ile birlikte hazırlanan Marketing Türkiye TV, pazarlama alanında yaşanan tüm gelişmeleri ekranlara taşıyacak. Alanında uzman isimlerle yapılan röportajlar, markaya değer katan kurumsal sosyal sorumluluk projeleri, event’ler, interaktif dünyaya ait gelişmeler ve ödül kazanmış yerli ve yabancı reklam filmlerini bulabileceğiniz Marketing Türkiye TV, sürekli güncellenen kaliteli içeriğiyle bu alana ilgi duyan herkesin en çok seyrettiği web kanallarından biri olmaya aday.

Bugün yayın hayatına geçen Marketing Türkiye TV’yi http://www.dailymotion.com/tr/hub/marketing-turkiye-tv adresinden takip edebilirsiniz.Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu