Anasayfa / Kariyer ve İş / Pensa İlaç Satış Müdürü, Gökhan Tukacı Oldu

Pensa İlaç Satış Müdürü, Gökhan Tukacı OlduPensa İlaç Satış Müdürü Gökhan Tukacı

Türkiye ilaç sektörüne yatırım yapan ilk ve tek İspanyol ilaç firması olan Pensa İlaç’a yeni satış müdürü atandı. Tüm dünyada hızla gelişen ‘eşdeğer ilaç’ kavramının, Türkiye’de de bilinirliğini ve kullanımını arttırmayı öncelikli görevlerinden sayan Pensa İlaç, 2007 yılında Türkiye’de yapılanmaya başladı.
Pensa İlaç Satış Müdürü olan Gökhan Tukacı, 1975’te Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamlayan Gökhan Tukacı, üniversiteyi Kıbrıs’ta okudu. Kıbrıs’ta International American University İşletme Bölümününden 1999 yılında başarıyla mezun oldu.

İş hayatına 2000 yılında Glaxo Smith Cline şirketinde başlayan Gökhan Tukacı,
2006 yılında Saba İlaç’ın Diyarbakır Bölge Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2008 yılında Pensa İlaç ailesine katılan Tukacı, iki yıl Adana Bölge Müdürü olarak görev yaptı. Başarılı çalışmaları sonucu Pensa İlaç Satış Müdürü olarak atanan Gökhan Tukacı, İstanbul merkez ofiste çalışmaya başladı.

Basketbol, tenis ve müzik gibi hobileri olan Gökhan Tukacı, iyi derecede İngilizce biliyor.

  DenizBank İşe Alım Sınavı 2012Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir