Reklamlar-Reklamcılık

Penti “Süper kahraman” kadınlar reklam kampanyası

Penti, yeni reklam filmiyle bu kez her kadını bir “süper kahraman” olarak nitelendiriyor ve “her kadının içinde bir kahraman vardır ve o kahraman gerektiğinde her şeyi yapar” diyor.

Belçika’da Stand UP parçasıyla bilinen şarkıcı Funda; Penti’nin bu yılki yeni kahramanı oluyor ve kendi seslendirdiği reklam müziği filme eşlik ediyor. Filmde Funda; işten çıkan ve özel bir baloya geç kalmamak için binaların ve arabaların üzerinden atlayan, bir anlamda süper kahramana dönüşen bir kadını canlandırıyor.

Budapeşte’nin tarih kokan sokaklarının ve ulusal müzesinin mekân olarak kullanıldığı film, Penti’nin Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na odaklanıyor.

Yaratıcı yönetmenliğini Oğuzhan Akay, yönetmenliğini Can Ulkay, görüntü yönetmenliğini Florent Herry’nin yaptığı film, Budapeşte’nin caddelerinde, çatılarında, yağmur merdivenlerinde ve ulusal müzesinde 100’e yakın figüranla birlikte çekildi. Riskli aksiyon sahnelerinde Indiana Jones and the Kingdom Of The Crystal Skull, Challenging, Walk Hard gibi filmlerde rol alan; True Blood, Terminator, The Sarah Connor Chronicles ve Monk’tan tanınan dünyaca ünlü kadın dublör Lucia Romberg kullanıldı.

2 gün süren çekimler için 5 gün süreyle hazırlık yapıldı ve bir sahne için Budapeşte’nin işlek caddesi trafiğe kapatıldı. Balo içinse Budapeşte’nin Ulusal Müzesi kullanıldı.

Künye:

Reklamveren: Penti

Reklam kampanyası: Penti’yle her kadın bir süper kahramandır!

Reklam ajansı: Movida Plus MAP

Yönetmen: Can Ulkay

Yapım şirketi: Dijital Sanatlar

Yapımcılar: Mustafa Uslu – Cem Toparlaklı

Yaratıcı yönetmen: Oğuzhan Akay

Görüntü yönetmeni: Florent Herry

Reklam yıldızı: Funda Kılıç

Dublör: Lucia ‘Steel’ Romberg

Müzik: Jingle House / Ömer Ahunbay

Söz: Oğuzhan Akay

Filmin süresi: 35”-16”

Medya satın alma ajansı: Moremedia

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu