İş Fikirleri ve İş KurmakTeknoloji ve İnovasyon Haberleri

Petzilla ile evcil hayvan sahipleri, hayvanlarını uzaktan yönetebilecek

Bu alet sayesinde, evcil hayvan sahipleri, hayvanlarını uzaktan yönetebilecek.

Petzilla, evcil hayvan sahiplerinin, hayvanları evde yalnızken, onları ses komutları ile uzaktan yönetmelerini sağlayan bir alet.

Petzila

Hiçbir evcil hayvan sahibi, köpeğini ya da kedisini evde yalnız başına bırakmak istemez ve evcil hayvanlarınızla uzaktan oynamanızı ve onları kontrol etmenizi sağlayan Petcube’u biliyoruz. Fakat şimdi, Petzilla var. Petzilla, evcil hayvan sahiplerine, hayvanlarını ses komutlarıyla uzaktan yönetme imkanı sunuyor.

Duvara montelenen bu aletin üzerinde, HD video kamerası, mikrofon ve hoparlör ve AC güç soketi bulunuyor. Kullanıcılar öncelikle Petzilla’yı WiFi ağına bağlıyor ve uygulaması sayesinde, evlerinin şifreyle korunan videosunu görüntüleyebiliyor. Alet üzerindeki hoparlör, kullanıcılarının evcil hayvanlarını göremediği zamanlarda, can dostlarına seslenip iyi olduklarından emin olmalarını sağlıyor. Ayrıca bu alete, can dostunuzun anlayacağı komutlar yüklenebilir.Aşağıdaki video Petzillanın nasıl çalıştığını gösteriyor.

Petzilla, devam eden Indiegogo kampanyasındaki $60,000’lık satış rakamına ulaştı. Hayvan severler, piyasadaki $169,99’luk fiyatının yanı sıra, kitle fonlama sitesinden $99 gibi bir rakamla ön sipariş verebilirler. Evcil hayvan sahiplerini, uzaktan can dostlarıyla buluşturmanın başka yolları var mı?

Website: www.petzila.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu