Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / PİP İle Ne Kadar Stresli Olduğunuzu Anlayın

PİP İle Ne Kadar Stresli Olduğunuzu AnlayınStres ölçme cihazı PİP bir çok alanda kullanılabilir. Sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek rahatlamanızı sağlayacak bu ürün, girişimcilerin değerlendirebileceği iş fikirleri arasında olmaması için hiç bir sebep yok

Bilinen bir gerçektir ki oyunlaştırma yöntemi, sağlık ve insanları olumlu alışkanlıklara yönlendirme de oldukça etkili bir tekniktir. Buna örnek olarak T-Haler’i inceleyebiliriz. Yakın zaman içerisinde Kickstarter üzerinde iyi bir fonu hedefleyen PIP, elinizde tuttuğunuzda ne kadar stresli olduğunuzu anlayan ve buna göre video oyununu kontrol edip, sizlere nasıl rahatlayıp stresinizi kontrol altına alabileceğinizi öğreten bir cihazdır.

pip
PIP iki parmağınızın arasında tutabileceğiniz kadar küçük bir cihazdır, parmak uçlarınıza denk gelen galvanik plastik uçları nemi ve ısıyı algılar. Yüksek bir nem ve ısı sizin stresinizin yoğunluk derecesini belirleyen faktörlerdir. Bu faktörler ile birlikte cihaz gerekli verileri Bluetooth yardımıyla bir akıllı telefona ya da tablete gerçek zamanlı olarak aktarımını gerçekleştirir. PIP, oyunlar ve zorluklar içerisinde bir denetleyici olarak kullanılır. Böylece kullanıcılar PIP’ı kullandıklarında bu karakterler üzerinde stres derecelerini görebilirler. Örneğin bir oyunda bilgisayara karşı yarışıyorsunuz, sakinlemeye başladığınızda ise oyunda ki karakteriniz hızlanmaya başladığını görebileceksiniz. Bu tür aktiviteler insanların nasıl nefes alması gerektiğini ve nasıl rahatlayarak stresi ortadan kaldırabileceğini öğretir.

Video sizlere cihazı ve bahsettiğimiz bir örnek yarışı gösterecektir:

PIP’ın kullanıcılarına sağlamış olduğu en ilginç ve yararlı avantajı geniş bir kullanım yelpazesine sahip olabilmesidir. Cihaz basit metotlar kullanarak günlük stresten kurtulma işlevi ya da taşınabilir yalan detektörü gibi birçok ciddi ve eğlenceli amaç için kullanılabilir. Projeye destek olanlar için ayrıca birçok yeni renk seçeneği de geliyor. Sizce de rahatlamak için ve sağlığınızı olumlu yönde etkilemek için bu kadar faydalı başka bir oyunun olmasına imkan var mıdır?

  iphone tablet masası ile iş fikirleri

ürüne ait website: www.galvanic.ie

kaynak : www.myfikirler.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir