Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Piyasalar Türkiye Bayilik

1990 yılından bu yana değişik sektörlerden birçok işletme bünyesinde sürdürdüğümüz çalışmaları artık tek bir çatı altında toplama zamanının geldiğini düşünerek 2003 TE bu isim çatısı altında yeniden bir yapılanmayı gerçekleştirdik.
Bilginin faydalı olabilmesi için tüm şartların en iyi şekilde düşünülmesi ve uygulanması gerektiğinin bilinciyle her müşterimiz ve her proje için ayrı bir çalışma grubu en titiz şekilde çalışmaktadır.

Çalışma konularımız incelendiğinde; birbirinden farklı branşlar gibi görünen işlerin tek bir firma tarafından nasıl yürütülebileceği sorusu akla gelebilir. Biz, “Her şeyi biliriz.” iddiasında değiliz. Ama iyi bir BİLGİ AVCISI’yız denebilir. Ne aradığını bilmek, bilgiyi nerelerde nasıl arayacağını bilmek; bilgiyi üretmek kadar önemlidir.

Hizmet olarak ;
internet sitesi oluşumu ve internet reklamcılığı,
Marka- Patent Tescili,
Her türlü matbaa ve baskı işleri ve tanıtım hizmetleri,
Tv- Radyo Reklamları,

Yurt içi ve yurt dışı piyasa araştırma ve geliştirme hizmetleri,
Multimedya CD Tasarımı; gibi farklı konularda çalışıyoruz

Bu hizmetleri sunarken, diğer firmalardan farklı olarak;Öncelikle firmanızdan aldığımız bilgilerle size uygun neler yapılabileceği konusunda bir rapor sunuyoruz ve yapılan her tür çalışmanın sonuçlarını da alırken yanınızda olup, bunları değerlendiriyoruz. Yani sizin düzenli ve sürekli piyasa danışmanınız olarak en iyi sonucu almanız için çalışıyoruz.Örneğin; İnternet sitesi olmayan bir firmaya sadece web sitesi tasarımını yapıp bırakmıyoruz. Bu sitenin arama motorlarında ilk sayfalarda yer almasından, site ziyaretçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalara kadar en iyi sonuca ulaştıracak şekilde sitenin sürekli takipçiliğini de yapıyoruz.Broşür, katalog hazırladığımız bir firmaya’ da bunların dağıtımı ve yeni müşteri arayışı ve piyasa geliştirme konusunda da hizmet verebiliyoruz.
İster internet reklamcılığı, ister diğer reklam hizmetleri ve kurumsallaşma danışmanlığı konusunda detaylı görüşmek isterseniz; bir randevu talep ediyoruz.

Telefon / Fax : 0 (232) 483 14 00 / 0 (212) 310 24 26
Şehir : İzmir
Ülke : Türkiye
Mail : iletisim@piyasalarturkiye.com
Web Adresi : http://www.piyasalarturkiye.com
Sektör : Kurumsal Hizmetler
Kuruluş Yılı : 1990

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu