Gıda ve Restoran Bayilikleri

Polen Tantuni Şubesi Açmak

POLEN TANTUNİ
Çinlilere de tantuni yedirecek

polen tantuni

Antalya merkezli PLN Şarküteri Ticaret ve Turizm tarafından kurulan Polen Tantuni, ilk şubesini 2009 yılında Özdilekpark AVM’de açmış. Şirket şubeleşme konusunda agresif bir şekilde büyüyor. Polen Tantuni’nin yurtiçinde 28 şubesi var. Şubelerin 24’ü franchising sistemiyle açılmış, dördü ise şirket tarafından işletiliyor. Polen Tantuni’nin restoranları Aydın. Antalya, Sakarya,Trabzon. Konya, Samsun, Manisa. Ankara, Eskişehir, Mersin, İzmir, Kütahya, Malatya ve Adana ’da bulunuyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde İstanbul’da da şube açılacak. Yılsonuna kadar yedi şube daha açmayı hedeflediklerini belirten Polen Tantuni Genel Müdürü Mehmet Ali Ege, “2014’te şube sayımızı 45’e çıkarmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki beş yılda ise 90 “iyi olmamızın sebebi var” şubeye ulaşmayı hedefliyoruz” diyor.

Polen Tantuni’nin şubeleşme atağı sadece yurtiçiyle sınırlı değil. Firmanın yurtdışında da hızlı bir büyüme planı var. Bu doğrultuda Moskova’da iki restoran birden açtı. Şu sıralar Çin’de Hong Kong ve Guangzhou’da birer restoran açmaya hazırlanıyor. Ayrıca Dubai, Kuveyt, Katar ve KKTC’de de restoranlar açacak.
Bir Polen Tantuni şubesi açabilmek için en az 40 metrekarelik bir yer gerekiyor. Franchise giriş bedeli olarak 20 bin dolar talep ediliyor. Dekorasyon ve diğer masraflarla birlikte bir şubenin toplam yatırım maliyeti 180-220 bin TL arasında değişiyor. Kullanılan etler Asr-ı Hayat Et şirketinden tedarik ediliyor. Polen Tantuni, Ar-Ge’ye önem veren bir şirket. Bu çalışmalar sonucunda altı yeni tantuni çeşidi geliştirmişler.

Telefon: 0242 345 15 59 E-posta: info@polentantuni.comEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu