Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

PonceBloc, Türkiye genelinde bayilik yeriyor

Her ilde bir bayi hedefliyor

ozge sipahiogluUç ayda 15 bayiye ulaşan yeni nesil hafif yapı elemanı PonceBloc, Türkiye genelinde bayilik yeriyor. Kayseri’de ponza taşından üretilen PonceBloc’un, çevreci, yüzde 100 geri dönüştürülebilir ve doğal bir ürün olduğu ifade ediliyor.

Almanya ve Fransa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren ve yakın zamanda Arkas’ın iştiraki olarak Türkiye pazarına giriş yapan yeni nesil hafif yapı elemanı PonceBloc, bayiliklerle büyümeyi hedefliyor.

Üç ayda 12 farklı ilde 15 bayiyle el sıkışan PonceBloc, Alman teknolojisi ve dizaynı ile Kayseri’de ponza taşından üretiliyor. Ponza taşının magmatik yapısı, düşük ısı iletkenliği açısından avantaj sağlıyor. Bu avantaj ısı yalıtımı yüksek, uzun ömürlü, çevreye duyarlı sürdürülebilir yapılar inşa edilmesine imkan veriyor. Odacıklı yapısı ve özel dizaynı ile PonceBloc, konut, işyeri, okul, hastane, otel, kütüphane, laboratuvar gibi ortamlarda oluşan ses yankılanmalarını minimize ederek üstün ses yalıtımı sağlıyor.

KAZAN-KAZAN ANLAYIŞI

PonceBloc’un Türkiye’de yeni ama dünyada daha önce var olan bir marka olduğunu söyleyen PonceBloc Pazarlama Müdürü Özge Sipahioğlu, “Bu ürün Almanya’da bu alanda en yetkin kuruluş olan MPVA Laboratuvan’nda geliştirildi ve uzun yıllar boyunca devam eden AR-GE çalışmalan sonucunda ürünün nihai haline karar verildi. Almanya’da, Fransa’da, bazı Körfez ülkelerinde üretimi yapılıyor” diyor.

Kayseri’deki fabrika, İzmir’deki merkez ve İstanbul’daki satış ve pazarlama birimi olmak üzere Türkiye’de üç ayn noktada yer aldıklarım belirten Sipahioğlu, tüm illerden gelen talepleri değerlendirmeye devam ettiklerini ifade ediyor. Sipahioğlu, “2014 yılında tüm illerimizin potansiyeli değerlendirilmek üzere her ilde en az bir adet bayi-miz olacak şekilde yapılanmamızı planlıyoruz” diyor. Bayilere kazan-kazan anlayışı ile kâr marjları sunmayı ve önlerini açmayı hedeflediklerini söyleyen Sipahioğlu, şöyle devam ediyor: “Bayilerimizi özenle seçiyor ve onlara güveniyoruz. Ürünümüz sahip olduğu tüm özellik ve avantajlarla sektörde kısa sürede fark edildi ve tercih sebebi oldu. Türkiye pazarında yeni olan PonceBloc’un sahip olduğu özellik ve avantajlarının tüm yönleriyle bayiler tarafından da müşteriye en iyi şekilde ak-tanlabiliyor olması bizler için çok önemli. Aday firmaların hizmet ilkelerine titizlikle yaklaşıyor ve güvenilirlik ilkesini en başta tutuyomz.”

Uygun yer: Her ilde bir bayi açılması hedefleniyor.

İlk sermaye: Lokasyona göre değişiyor.

Bayilerde aranan özellikler: Ürünün özelliklerini müşteriye iyi bir şekilde aktarması.

Başvuru için: 0212 259 64 84

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu