Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / PSC International postacı arıyor

PSC International postacı arıyorPaketleme, gönderi ve sigorta hizmetlerini bir arada sunan PSC International, başta Ankara, Kayseri, Konya, Nevşehir, Aydın, Antalya olmak üzere Türkiye genelinde franchising veriyor. Ortalama 130 bin TL yatırımla kurulabilecek bu iş modelinde ayda yaklaşık 40 bin TL ciro yapmak mümkün.

PSC International, kurumsal, bireysel müşterilere ve tüketicilere paketleme, gönderi ve sigortalama hizmetlerini bir arada sunan, Türkiye çapında bayilik sistemi ile hizmet veren bir franchising ağı.

PSC international’ın sermaye ortakları, Türkiye, Fransa, Suudi Arabistan, Tunus, İsviçre ve İngiltere’den uzun yıllar profesyonel hayatta üst düzey yönetici olarak görev alan, altı girişimci işadamı. Yönetimde, kurucu ortaklardan Andrew Smith, Dilek Erton ve Cem Tezer aktif olarak yer alıyor.

Şirketin verdiği hizmet farklılık gösteriyor, zira gönderilerin gelişmiş paketleme teknik ve teknolojileri kullanılarak paketlenmesi ve varış noktalarına güvenli bir biçimde tesliminin yapabilmesi için sigortalama hizmeti sunuyor. Dilek Erton, “Başarımızın temeli herhangi bir şeyi herhangi bir yere göndermek istediklerinde müşterilerimize elverişli, kişisel ve katma değeri olan hizmeti vermedeki farkımız. Türkiye’de bir ilk olarak, özellikle büyük, kırılgan, değerli, şekil olarak paketlenmesi zor olan her türlü endüstriyel ürün ve numunelerin paketlenerek sevkiyatına sadece PSC International güvenli ve emniyetli hizmet çözümü getiriyor” diyor.

Kurulum aşamasında destek
PSC International’ın Türkiye’de toplam 76 şubesi bulunuyor. 2013 yılında franchising vermeyi hedeflediği öncelikli iller arasında Ankara, Kayseri, Konya, Nevşehir, Aydın, Antalya gibi iller yer alıyor. Erton, 2013 yılında toplam 100 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini söylüyor. PSC International’ın franchise giriş bedeli 75 bin TL + KDV. Şirket, şube açılış süreci ve sonrasında tam destek sağlıyor. Şirket, bayilerine 90 günlük sistem ve satış eğitimi veriyor. Bu satış eğitimi sahada birebir müşteri ziyaretleri ve PSC satış müdürlerinin desteği ile beraber yürütülen bir süreç.

  Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Bilgileri

Bölge için oluşturulmuş 250 potansiyel müşteri veritabanı PSC tarafından hazırlanıyor. Bunların yanı sıra PSC, bayilerine şube bölge tanımı, bölge koruma, şube yer seçim sürecine destek ve yer onayının verilmesi, personel bulma, zamanlama planı, pazarlama ve satış faaliyetleri ve franchise koçluğu yaparak tüm bu konularında da destek veriyor.

Yüzde 65 kar marjı

Franchise bedeli dışında araç, açılış stoğu ve dekorasyon maliyetleri ile toplam 110 ile 130 bin TL arasında bir yatırım maliyeti gerekiyor, ilk 6 ay royalty bedeli destek amaçlı alınmıyor. Ancak daha sonra yüzde 6 royalty bedeli alınıyor. Kar marjı ise ortalama yüzde 65. Bir PSC bayisinin aylık ciro hedefi yaklaşık 40 bin TL. Erton, operasyonel giderler çıktıktan sonra aylık ortalama 10 ile 12 bin TL ortalama kar hedeflerinin olduğunu belirtiyor.

Erton, franchise’da satış ve yönetim becerileri olan, işine motive ve hedeflerini iyi belirlemiş, müşteri ilişkilerini iyi yönetebilen kişiler gibi özellikler aradıklarını ifade ediyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Ankara, Kayseri, Konya, Nevşehir, Aydın, AntaJya.
İlk sermaye: 110 ile 130 bin TL arasında değişiyor.
Ciro hedefi: Aylık yaklaşık 40 bin TL.
Kar marjı: Ortalama yüzde 65.
Başvuru için: 0216 313 65 75 ya da 0554 582 12 28
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir