Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Puzzle Time Ücretsiz Franchise Veriyor

Çok düşük bir sermaye ile kendi işinizi kuracak ve kısa sürede yüksek kazançlar elde edebileceksiniz.

Puzzle Time “kendine özgün kutusunda” yayınlandığı ilin seçkin kafelerinin her masasında, işletmelerin kasasında ve bekleme salonlarında bulabileceğiniz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin hizmette bulundukları il merkezi ya da ilçelerinde hedef kitlesine uygun, düşük bütçeyle ve etkili yöntemlerle maksimum sonuç almalarını sağlayan ücretsiz haftalık kafe yayınıdır.

puzzle bayilik2

İstanbul/Kadıköy, Bursa/Osmangazi, Bursa/Nilüfer, Kocaeli/İzmit, Hatay/İskenderun, Ankara/Bahçelievler, İzmir/Bornova, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Erzurum, Gümüşhane ve Malatya’da bir dönem faaliyette bulunan Puzzle Time, yenilenen franchise sistemi ile Türkiye genelinde bayilik veriyor. Puzzle Time’ı ücretsiz franchise sayesinde sizde kendi bulunduğunuz il merkezi ya da ilçeleri için güzel bir iş fırsatı olarak düşünebilirsiniz.

puzzle bayilik1

Puzzle Time’nin profesyonel destek birimi ile hata düzeyini minimuma indirecek ve sistemi pazarlamanın püf noktalarını öğreneceksiniz. Tasarım birimi ile reklam tasarımlarınızda size sürekli destek sağlanacak, isterseniz reklamlarınızı hiçbir bedel almadan hazırlanacaktır. Yayın ekibimiz ile de her hafta okuyucunun ilgisini çekecek komik hikâyeler, haftalık burç, bunları biliyor muydunuz köşesi bulmaca ve sudoku gibi içerikler hazırlanıyor.

Puzzle Time lisansını aldıktan sonra size sadece reklam toplamak ve yayınların dağıtımını gerçekleştirmek kalıyor.

puzzle bayilik3

FRANCHISE İÇİN.
PUZZLE TIME’DE FRANCHISE GİRİŞ BEDELİ YOK

Franchise sistmine farklı bir bakış açısı getiren Puzzle Time lisansörlerinden herhangi bir giriş ücreti ya da haftalık/aylık gibi lisans bedelleri istememektedir. Lisansörler yalnızca sisteme giriş için merkezin belirlediği standartları yerine getirmek zorundalar. Puzzle Time franchise bedeli yerine lisansörün 27 reklâm alanından 4 tanesini kullanma hakkını elinde bulunduruyor.

DÜŞÜK SERMAYE İLE YÜKSEK KAZANÇ

Çok düşük bir sermaye ile kendi işinizi kuracak ve kısa sürede yüksek kazançlar elde edebileceksiniz.

puzzle bayilik4

PROFESYONEL BİR SİSTEMİN PARÇASI OLACAKSINIZ

Puzzle Time’nin profesyonel destek birimi ile hata düzeyini minimuma indirecek ve sistemi pazarlamanın püf noktalarını öğreneceksiniz. Tasarım birimi ile reklam tasarımlarınızda size sürekli destek sağlanacak, isterseniz reklamlarınızı hiçbir bedel almadan hazırlanacaktır. Yayın ekibimiz ile de her hafta okuyucunun ilgisini çekecek komik hikâyeler, haftalık burç, bunları biliyor muydunuz köşesi bulmaca ve sudoku gibi içerikler hazırlanıyor. Puzzle Time lisansını aldıktan sonra size sadece reklam toplamak ve yayınların dağıtımını gerçekleştirmek kalıyor.

BÖLGENİZDE SİZDEN BAŞKASINA LİSANS VERİLMEZ

Lisansör sözleşme ile birlikte belirlenen bölgede Puzzle Time dağıtım ve pazarlama haklarını elde eder, aynı bölgeye başka lisans verilmesi söz konusu değildir.

REKLÂM FİYATI BELİRLEMEKTE ÖZGÜRSÜNÜZ

Bölgenizdeki ekonomik şartlara, Puzzle Time yerleştirdiğiniz masa sayısına ve çalışma düzeyine bağlı olarak reklam fiyatları için size destek ekibimizin önerdiği bir reklam ücreti olacaktır, ancak reklam fiyatını belirlemek tamamen sizin inisiyatifinize bırakılmıştır.

Franchise Direktörü Mustafa Topaloğlu:

Tel:(552) 257 79 90

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu