Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Bilgileri

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik BilgileriBayilik Veren Altın Kaplama Firmaları, Bayilik veren firmalar 2014, Real Gold Bayilik, Real Gold Bayilik Şartları, Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik, Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Şartları.

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Hakkında : Real Gold Şirketi 2003 senesinde Almanya’nın Regensburg kentinde kurulan firmamız Tüm Dünya ya hizmet vermektedir! Merkezi Almanya’ da olan, Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’ya ve orta doğu ülkelerine (28 Devlet`te ve binin üzerinde Bayi ile ) hizmet veren profesyonel bir kaplama ve Üretici şirketiyiz. Ağırlıkla Mobil Altın Nano Kaplama Sistemleri ve Solüsyonlar, Su Transfer Baskı (Desen Kaplama), Krom Boya Sistemleri, Mobil Boya Kabinleri üretiyoruz.

Real Gold Kaplama Sistemleri
Real Gold, bu benzersiz mobil kaplama tekniğinin satışında piyasada öncü bir konuma sahiptir. Sistemlerimiz endüstri standartlarını yerine getirmektedir ve daimi işletime uygundurlar. Bununla adeta komple bir mobil galvanize tesis almaktasınız! Fakat bunun için masraflı ve pahalı işletim onaylarını ya da pahalı şartları yerine getirmenize gerek yok! Cihaz mobil olarak 12 voltluk araç bataryasında da çalıştırılabilir. Her boyutta kaplama yapabilirsiniz, aynı zamanda kısmi kaplamalar da yapabilirsiniz. Cihazın kullanımı çocuk oyuncağı kadar basit. Gerekli tüm ayarları sistem otomatik olarak üstlenmekte ve algılamaktadır. Kaplama yapmak için parçaların sökülmesi gerekliliği yok ve çoğunlukla ihtiyaç duyulmamaktadır. Sıvılarımız, asit veya zehirlerden oluşmamaktadır ve böylelikle tehlikesiz bir çalışma mümkün olmaktadır.

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Şartları

Bayilik için Şartlarımız aşağıdaki gibidir:
1.1 Günlük Eğitim
2.Haftanın 6 günü Teknik Destek
3.Eğitim Kitapçığı
4.Bayilik Ücreti İçerisinde Kaplam Setleri ve Kaplama Kimyasalları (ücretsiz)

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Destekleri
•PERSONEL DESTEĞİ
•EĞİTİM DESTEĞİ
•PAZARLAMA DESTEĞİ

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik İletişim Bilgileri

  Uspet bayilik veriyor, Uspet bayilik şartları

YETKİLİ KİŞİ: Hüseyin Akbaba
CEP TEL: 0541 966 12 74
İŞ TEL : 0212 698 85 60
MAİL : info@realgold.org
E-Ticaret Sitesi : realgold-shop.net
Web Sitesi : realgold.org
ADRES BİLGİLERİ: Halkali Istasyon Mah. Sarigül Sok.no.16 34303 Istanbul
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir