Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Emlak Bayilikleri / Realty World Franchise Bedeli

Realty World Franchise BedeliABD’li Realty World, Türkiye’de

Garanti Koza bünyesinde faaliyet gösteriyor.
ilk ofisini 1 Mayıs 2005’te açan şirketin Türkiye’deki şube sayısı 97’ye ulaştı. Bunların tamamı franchising sistemiyle açılmış.

Realty World ofisleri, yoğun olarak İstanbul’da bulunuyor. Diğer şubelerse Adana, Ankara, Antalya, İzmir, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Sakarya ve Tekirdağ’a dağılmış durumda.
Türkiye’nin tüm illerinde ofis açmayı hedefleyen Realty World, önceliği İzmir ve Ankara bölgelerine veriyor. Ardından Ege ve Akdeniz kıyılarındaki turistik bölgelerdeki ofis sayısının artırılması planlanıyor. Bursa, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Konya ve Eskişehir gibi gayrimenkul piyasasının hareketli olduğu iller de hedefler dahilinde. Realty World, 2016 yılında 350 şubeye ulaşmayı amaçlıyor.

Franchising sistemiyle açılacak şubeler için İstanbul, Ankara, izmir gibi büyükşehirlerde 20 bin, diğer illerde ise 15 bin dolar franchise giriş bedeli talep ediliyor. Bu bedeli taksitle ödeme imkanı var. Ofis büyüklüğü bölgelere göre farklılık gösteriyor.

Ofislerin ana arterler üzerinde bulunması, otopark ve ulaşım rahatlığı gibi avantajlara sahip olması gerekiyor. Hedeflere daha çabuk ulaşma adına, ofislerde belli sayıda nitelikli gayrimenkul danışmanı çalıştırılması da isteniyor.
İletişim için telefon: 0212 467 22 77
E-posta: info@realtyworld.com.tr Web: www.realtyworld.com.tr

  Villa Yaşam İnşaat Emlak BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

ONKO Emlak Bayilik Şartları ve Bayilik Bilgileri

Gayrimenkul danışmanlığı ve satışı yapmak istermisiniz. Kendi işinizi kurmak hiç bu kadar olmamıştı. Sadece bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir