Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Reklam Sokakta Uygulaması İle Ek İş Fırsatı

Yeni çıkan Reklam Sokakta uygulaması, elma ye-kazan adlı bir görev tanımladı. Her hafta farklı konseptte görevlerin tanımlandığı bu uygulama, kullanıcılarına yaratıcı ve özgün videolar çekerek hediye çeki kazanma imkanı sunuyor. Elma ye-kazan görevi ise evinizde oturduğunuz yerde, orta boy bir elmayı yerken 10 sn.’lik video yükleyerek katılabileceğiniz oldukça eğlenceli bir görev.

ELMA YİYEREK HEDİYE KAZANABİLECEĞİNİZ UYGULAMA

Uygulamanın güzel tarafı, görev kurallarına uygun olarak yüklenen tüm videoların puan kazanıyor olması. Yani, Reklam Sokakta görevlerinde kazanan var, ama kaybeden yok.

Reklam Sokakta uygulaması
Reklam Sokakta uygulaması

Sosyal görev olarak tanımlanan elma ye-kazan dışında, şınav çek-kazan, konum at-kazan, zıpla-kazan, koş-kazan, sor-kazan, çiz-kazan gibi farklı görevler de mevcut. Görevler belirli bir süre için uygulama içerisinde açık kalıyor ve kullanıcılar video yüklemesi yapabiliyorlar. Görev süresi dolduğunda ise, dereceye girenler belirleniyor ve puanlar, kullanıcı hesaplarına dağıtılıyor.

Görevlerin zorluk derecesi arttıkça ödül miktarı da yükseliyor. Adrenalinden hoşlanan, video çekmeyi seven, kendini göstermekten çekinmeyenler için ideal bir para kazanma platformu olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulama içerisindeki kullanıcılar, ajanslar tarafından da takip ediliyor. Videolarınız beğenilirse, reklam, dizi görüşmesine bile çağrılabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu