Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Emlak Bayilikleri / Remax’ın 227 ofisi var

Remax’ın 227 ofisi varREMAX
227 ofisi var

remaxRE/MAX, dünya çapında en çok gayrimenkul satışına aracılık eden şirketlerden biri. ABD kökenli RE/MAX 1997’den bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. RE/MAX Türkiye Kurucusu ve Genel Müdürü Murat Goldştayn, “Türkiye’nin gayrimenkul sektöründe en yaygın franchiseağına sahip markasıyız. Türkiye genelinde 227 ofis, bin 950 gayrimenkul danışmanımız var” diyor. RE/MAX Türkiye 14 bin 500 portföy sayısına sahip.
Önümüzdeki beş yılda 10 bin gayrimenkul danışmam ve 500 ofise ulaşmayı hedefleyen şirket Türkiye genelinde franehising sistemiyle yeni ofisler açacak. RE/MAX ofisi kurmak isteyen girişimci adaylarının şirkete başvurmaları yeterli. Markanın kriterlerine uyum sağlayabilenler RE/MAX çatısı altında faaliyet gösterebiliyor. Girişimci, gerekli iç eğitimleri alarak ofisini aktif hale getirip faaliyetlerine başlayabiliyor. RE/MAX ofis sahipleri, daha sonra birlikte çalışacakları gayrimenkul danışmanlarını seçiyor. Firma, İstanbul, Bursa, İzmir ve Antalya’da hızlı bir şekilde büyüyor. Önümüzdeki dönemde Doğu illerindeki ofis sayıları artırılacak.

Telefon: 444 2 769

Daha fazla bilgi için: emlak bayilikleri

  City House Emlak Bayilik ve Franchise ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

ONKO Emlak Bayilik Şartları ve Bayilik Bilgileri

Gayrimenkul danışmanlığı ve satışı yapmak istermisiniz. Kendi işinizi kurmak hiç bu kadar olmamıştı. Sadece bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir