Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Republic Wireless İle Limitsiz Wifi

Republic Wireless İle Limitsiz WifiDeğerli Mobil Planından Güç Alan Limitsiz Wifi

Republic Wireless’ın (Kablosuz Cumhuriyet) satış sahasının tuhaf bir yıldız eksikliği var. Aylık 19 dolara sınırsız ses, metin ve veri hizmeti, sözleşme gerektirmeksizin. Genelde, akıllı telefonlar 200 dolar veya daha fazlasına malolur ve genellikle 70 dolar ve üzeri masraf çıkaran iki senelik sözleşme ile gelir ve kullanım sınırları vardır. Republic gerçek olmak için neredeyse kulağa fazla iyi gelen bir anlaşma ile çıkageldi.

republic

Republic bu servisi nasıl sunuyor? Aramalar ve veri öncelikle wi-fi aracılığıyla iletiliyor. Wi-fi erişilebilir olmadığı zaman telefon ek bir ücret ödemeden Sprint hücresel ağını kullanıyor.
Servisi kullanmak için, çoğu müşteri evlerinden ve işyerlerinden Wİ-fi ağlarına otomatik olarak bağlanabilmek için telefonlarına kolayca kurulum yapmaktadırlar. Ardından her zamanki gibi tuşları çeviriyorlar. Wi-fi sinyali bir telefon aramasını desteklemek için yeterince güçlü olduğu zaman telefon bunu algılar. Eğer sinyal yeterince güçlü değilse telefon Sprint ağını kullanır. Aslında, ortalama bir müşteri zamanının % 60’ından fazla Wi-Fi kullanır.

Republic bu servisi sıradışı, ileriye dönük bir teknoloji yaklaşımı kullanarak inanılmaz düşük bir fiyatla sunuyor. Bu yaklaşım mümkün olan en iyi şekilde diğer geleneksel taşıyıcılardan keskin bir biçimde farklıdır. Başlangıçta maliyet düşük tutulur, ilgili toplumun kullanıcılarının destek ve geri bildirimlerine dayanarak tabi yenilik hızı da.

kaynak : www.myfikirler.com

  Hakiki Kemalpaşa Tatlısı Toptan Satışı (pasatatli.com)Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir