Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Resimli ve Aynalı Cam Panel Radyatör ( Cam Kalorifer) Bayilik

Elyrad Cam Panel Radyatör, Resimli ve Aynalı Cam Panel Radyatör ( Cam Kalorifer) Dünyada ilk Türkiyede üretildi Türkiye genelinde bayilik verilecektir.

Doğalgazlı ve Elektrikli Cam Panel Radyatör (Cam Kalorifer) %70 tasarruflu ve 4 cm Kalınlığında

CAM PANEL RADYATÖR GÜVENLİDİR Güvenli cam sıralamasında ilk sırada yer alan lamine cam estetiği ile güvenlik kaygılarınızı geride bırakıyor. Zor kırılır, kırıldığında dağılmaz ve yaralanma riski son derece düşüktür. Sağlıklı ve güvenli bir kullanımı vardır.

CAM PANEL RADYATÖR ÖMÜRLÜDÜR İleri teknoloji ile üretilen Elyrad Cam Panel Radyatör, desen filmlerinin iç katmanlarda yer alması nedeniyle, desenin yıpranması, figürlerin bozulması mümkün değildir.

CAM PANEL RADYATÖR DOĞALDIR Doğal malzemeden, %80 camdan üretilmektedir. Bu nedenle toksin, radyoaktif ve kansorejen maddeler içermez. Yaşadığınız ortamda çok daha sağlıklı nefes alabilirsiniz. Bu estetik ürün yaşadığınız ortamları çok daha sağlıklı kılar.

CAM PANEL RADYATÖR HİJYENİKTİR Yüzeyindeki gözeneksiz yapı sayesinde bakteri barındırmaz. Son derece hijyenik ve temizliği kolaydır. Avrupa Birliği ülkelerinin lamine cam kullanımındaki artışı ve kullanıma teşviği gelecekte ülkemizde de konut ve ofis uygulamalarında cam standartlarının lamine cama dönüşeceğini göstermektedir.

CAM PANEL RADYATÖR TASARRUFLUDUR Diğer radyatörler 7lt. su ileısıtırken Elyrad 2,5lt. su ile aynı ısıyı vermektedir. Camın doğal yapısından kaynaklanan geç soğuma işlemi sayesinde cam radyatör kullanan kombiler daha geç rektefe olmaktadır. Bir başka deyişle kombiniz 70lt. su yerine 25lt. su ile aynı ısıyı vermekle kalmayıp , daha geç soğuduğu için uzun süre gaz açmamakta ve bu size hem işinizde hem de evinizde büyük tasarruf sağlamaktadır. Ülkemizin yurtdışından her yıl 23 milyar dolar gaz satın alımını değer alırsak Elyrad Cam Radyatör kullanımı ülkemiz içinde yaklaşık 2,5 milyar dolarlık bir tasarruf sağlama potansiyeline sahiptir.

ELYRAD CAM PANEL RADYATÖRLER GENEL:

Cam tamamen tabii ve sağlıklı bir üründür. Tehlikeli, zehirli malzeme kullanılmamıştır. Standart metal tip radyatörler ızgaraları ile bünyelerinde toz+kir+saç vb. maddeleri tutarak toz akarı, mikrop, bakteri, virüs gibi zararlı mikroorganizmaları barındırır. Oda içinde dolaşan dinamik hava ızgaralardan geçerek odanın tüm havasını tozlandırarak kirletir. Bu nedenle standart metal tip radyatörler kirli havayı oda içinde dolaştırırlar. Oysa ki Cam Radyatörlerde sıcak-soğuk hava sirkülasyonu temiz gerçekleşmektedir.

ELYRAD Cam Radyatörler düz ve alansal ısıtır, dolayısı ile hava ile temas eden ızgaraları yoktur ELYRAD Cam radyatörler %100 sağlıklıdır. ELYRAD Cam radyatörler alerjik ve üst solunum rahatsızlıkları olan insanlara sağlıklı HAVA sunmaktadır. ELYRAD Cam radyatörler Kulak-Burun-Boğaz semptomları, sinüzit, farenjit, nezle, grip olan kişilerin hızlı iyileşmelerine yardımcı olurlar.

ELYRAD Cam Radyatörler Ekonomik ve Sağlık avantajlarının ötesinde Estetiktirler. Resim – Figür Galerisinden seçim yapabilir veya kendi istediğiniz resmi panele laminasyon ile uygulama imkanı bulunmaktadır. Alman tekniği ile uygulanan laminasyon solma-deformasyon gibi etkilerden uzaktır.Cam Radyatör Ayna ise ısıtmanın yanında buğulanmayı önlediği için fonksiyonel avantajı ile piyasada tektir.

Elyrad Cam Panel Radyatör (Cam Kalorifer) 5 yıllık bir Ar-Ge çalışmasının ürünüdür.

ÜRÜNÜMÜZÜN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ ÜZERİNE İSTEDİĞİNİZ HER RESMİ LAMİNA EDEBİLİYORUZ.

KESİNLİKLE DEFORME OLMAZ VE GEREKLİ GÖRÜLEN BÜTÜN GÜVENLİK SERTİFİKALARINA SAHİPTİR.

Türkiye genelin de Bayilikler verilmektedir.

Bayilik görüşmelerine aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsin

0 544 715 38 12

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu