Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Restoranlar İçin Ücretsiz Menü Yayınlama Platformu

Restoranlar İçin Ücretsiz Menü Yayınlama PlatformuMenuburada.com restoranların menü ve bilgilerini içeren bir bilgi kaynağı. Binlerce restoranın güncel menü fiyatlarını, fırsat ve kampanyalarını görebiliyorsunuz.

menuburadaRestoranlara hiçbir komisyon ve ücret olmadan kendi menüleri yayınlama fırsatı veren Menuburada restoranlardan tek talebi fiziksel olarak bastırdıkları menülerde ve diğer tanıtım kanallarında Menuburada’da yer aldıklarına dair bir bilgiyi yayınlamaları oluyor.
Restoranlar kendi menülerini ve restoran bilgilerini yönetebiliyorlar. Kendi menülerini çeşitli araçlarla kendi web sitelerinde veya Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorlar.

Bu anlamda görünen tarafta son kullanıcılar restoranların menü ve bilgilerine kolayca ulaşırken arka tarafta restoranlar kendi menülerini yönetebiliyor ve yeni müşteriler kazanıyorlar.

Yazılım sürecinin geliştirilmesi 1 yıl kadar süren Menuburada 2013 Mart aylarında yayına başladı. Şu anda binden fazla restoran kayıtlı. Her hafta bu rakama 100 kadar yeni restoran ekleniyor. 2013 yılı sonuna kadar beş bin restorana çıkmayı hedefleyen Menuburada mobil uygulamaları da hazırlanıyor.

  Yemek Arama Motoru yemekaraYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir