Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Emlak Bayilikleri / Retürk Emlak bayilik başvurusu – Retürk Emlak franchise

Retürk Emlak bayilik başvurusu – Retürk Emlak franchise

Retürk Emlak bayilik başvurusu, Retürk Emlak bayilik, Retürk Emlak bayilik 2011, Retürk Emlak yeni bayilikler verecek, Retürk Emlak franchise

Retürk Emlak bayilik – Retürk Emlak franchise
Retürk Emlak bayilik başvurusu için gerekli şartlar
1994 yılında İstanbul’da kurulan Retürk Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık‘ın halen 11 ilde 50 şubesi bulunuyor. Tamamı franchising sistemiyle açılan bu şubeler; İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Mersin, Eskişehir, Kandıra-Kocaeli, Adapazarı, Aydın-Didim, Denizli ve Karaman’a dağılmış durumda, önümüzdeki 5 yılda şube sayısını 200’e çıkarmayı hedefleyen Retürk, bu doğrultuda franchising sistemiyle yeni şubeler açacak.Retürk Emlak bayilikte öncelik verilecek iller
Başta Antalya, Ankara, Bodrum, Kuşadası ve Trabzon olmak üzere tüm bölgelerden gelecek franchise talepleri değerlendirilecek. Yurtdışından da franchise talepleri alan şirket, orta vadede Türk Cumhuriyetleri, Almanya ve Hollanda’da ofisler açmayı hedefliyor.

Retürk Emlak bayiliği giriş bedeli
Retürk, franchise giriş bedeli olarak büyük şehirlerde 16 bin, diğer illerde ise 11 bin TL talep ediyor. Sıfırdan bir Retürk ofisi kurmanın yatırım bedeli 35 bin TL. Ancak kurulu emlak ofislerinde maliyet çok daha düşük olabiliyor.

İletişim için telefon: 0216 545 8181 E-posta: returk@returk.com.tr Web: www.returk.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir