Emlak Bayilikleri

Royal Brooker Yatırım Danışmanlığı Bayilik Veriyor

Royal Brooker Yatırım Danışmanlığı

royal brooker

Firma İsmi : Royal Brooker
Bayilik Kategorisi : Yatırım Danışmanlığı
Kuruluş Yılı : 2005
Şube Sayısı : 2
Firma Tanıtım : ŞUBELER VE ÇALIŞANLARIMIZIN ONLİNE OLARAK KULLANDIĞI NETWORK SİSTEMİMİZLE SİZLERİN ALIM,SATIM VE KİRALAMA İŞLERİNİZDE,ALANINDA UZMAN VE DENEYİMLİ BROOKER’LARIMIZLA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

MİSYONUMUZ, DANIŞMANLIK HİZMETİ ALAN MÜŞTERİLERİMİZ SATICI KONUMUNDA İSE ELİNDEKİ YATIRIM VE KAR ARACINI PİYASA KOŞULLARINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK DOĞRU ZAMANDA, EN DOĞRU ALICI İLE BULUŞTURUP KAR ORANINI MAKSİMİZE ETMEK.EĞER DANIŞMANLIĞINI YAPTIĞIMIZ MÜŞTERİMİZ ALICI KONUMUNDA İSE EN DOĞRU PİYASA ARAŞTIRMASINI YAPARAK ALIM SATIM VE KİRALAMALARDA MALİYETİ MİNİMİZE ETMEKTİR.

Bayilik Şartları : Minimum 30 m2 dükkan veya daire olması, her franchise ofiste wc olması, mutlaka ön ofis olması (United Millennium tabelasının gözükebilmesi), Kolay ulaşılabilen, ofis alanları tercih edilmektedir. Ofislerin Royal Brooker kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak dekore edilmesinin yanında gayrimenkul danışmanları çalışma alanı, toplantı salonu ve Brooker odası gibi alanların bulunması öncelikle tercih edilmektedir

Bayilik ile ilgili Destekler :

1) Eğitim Desteği: Brooker, gayrimenkul danışmanı ve ofis asistanlarına ücretsiz olarak konunun uzmanları tarafından pazarlama, yetki sözleşmesi imzalama, zaman yönetimi, afiş bağlantısı yapma teknikleri, Royal Brooker sistemi hakkında özel eğitim, iletişim müşteri hizmetleri, internet kullanımı alanlarında bölge veya genel müdürlüğümüzde birebir verilecektir.

2) İnsan Kaynakları Desteği: Ofislerde görev alacak gayrimenkul danışmanlarının seçiminde insan kaynakları desteği (gayrimenkul danışmanı adaylarına ulaşılması Royal Brooker sisteminin kendilerine anlatılmasından sonra ihtiyacı olan franchısıng ofislerine yönlendirilmesi)
3) Portföy Paylaşım ve Paslaşma Desteği: Royal Brooker Ofislerinin hazır portföylerini tüm franchısıng ofisler birbirlerine müracaat ederek birbirlerinin emlak ve müşteri portföylerini kullanabilirler. bu paslaşmaları genel müdürlüğe fax veya e posta yolu ile düzenli olarak bildirerek genel müdürlüğü bu paslaşmalardan haberdar ederler.

4) Web Sitesi ve Ücretsiz Emlak Programı: Ücretsiz olarak vereceğimiz şifre sayesinde elinizdeki gayrimenkulleri, müşterileri ve gayrimenkul resimlerini network sistemimize kayıt ederek dünya çapında gayrimenkul pazarlama ve reklam şansı sunuyoruz. Her franchısıng ofisimize mini web sayfası düzenleyerek burda brooker ve gayrimenkul danışmanları hakkında bilgileri, tüm emlak portföylerini sergilemeleri, adres, e posta telefon ve ulaşım bilgilerini, resimli emlak vitrini ilanlarını yayınlama hakkını sunuyoruz. Tüm franchısıng ofisler dünyanın heryerinden network şifresini girerek sistemi takip edebiliyor.(portföy girme, resim yükleyebilme, mal sahibi ve müşteri bilgilerine anında ulaşım, gelen maillere ulaşım kolaylıkları)

5) Ücretsiz Danışman Yönetici Desteği: Ofisinizin ilk kurulum aşamasında veya daha sonraki dönemlerde sistemi kuramakta, işletmekte , takıldığınız konularda bireysel ve teknik olarak danışman yöneticimiz yanınızda hizmetinizde

6) Hukuk Servisi: Karşılaşacağınız hukuki problemlerde danışabileceğiniz, iş yaptırabileceğiniz, özellikle gayrimenkul alanındaki Royal Brooker un özel anlaşmalı avukatlarından profesyonel hukuk desteği

7) Marka Desteği ve Güvencesi: Bildiğiniz gibi artık mahalle bakkalları yerlerini büyük kuruluşlara bırakıyor (carrefour, migros, m 1, tansaş, metro, koçtaş, ikea, yimpaş vb.)emlak sektöründe de 2005 yılından itibaren sokak arası ve çantacı emlakçılara olan güvenin giderek azalması itibar görmemesi ve sayıca azaldıklarından günümüz türkiye sinde ab ye girme sürecinde uluslararası krumsal faaliyetler gösteren emlak zincirleri faal olarak güçlerini ve etkilerini göstermeye başlamışlardır. ve böylece tüm mal sahipleri ve müşteriler bu emlak zinzirlerini tercih eder hale gelmişlerdir. sizlerde verilecektir. Royal Brooker markasını arkanıza alarak ” yeni bin yılın emlak düzenindeki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 6000-10000 yatırım maliyeti ortalaa kar marjı %75

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Barbaros Güngör
Telefon : 0312 229 58 50
Web Sitesi : www.royalbrooker.com
E-posta Adresi : barbaros@royalbrooker.com
Adres : MEVLANA BULVARI AKMAN RESİDENCE NO:84/46 BALGAT

Daha fazla bilgi için: emlak bayilikleri

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu