Gıda ve Restoran Bayilikleri

Rumeli Maya yeni bayilikler verecek

Helal gıda sertifikalı Rumeli Maya, bayilik taleplerini değerlendiriyor. Gıda alanında iş yapmak isteyen yatırımcılar fırsatı değerlendirebilir.

Rumeli Maya, 1963 yılından bu yana faaliyet gösteren bir aile şirketi. Şirket dana, kuzu ve oğlak şirdeninden doğal peynir mayası üretiyor.

Mayalar iç pazarın yanı sıra Sudan, Cezayir, Irak ve Suudi Arabistan’a da ihraç ediliyor. Şirket, yeni bayilikler verecek.

Rumeli Maya Bayilik

1963 yılında dedemiz Yusuf AGUŞ (1909-1990) tarafından kurulan firmamız 1967 yılından itibaren Rumeli Maya İmalat Tic. Ltd. Şti. ismiyle faaliyetlerini 55 yıldır sürdürmektedir.

Rumeli Maya

Dana, Kuzu ve Oğlak şirdeninden imal ettiğimiz Doğal Peynir Mayalarımızı 55 senedir Peynircilikle ilgilenen Mandıracılarımıza ulaştırmayı başarmıştır. Özellikle 70′li yıllarda ülkemizdeki tarımcılığın ve hayvancılığın hızlı gelişimine paralel olarak yükselişe geçen Mandıracılık sektörünün kaliteli doğal peynir mayası ihtiyacını karşılamaya çalışan firmamız, RUMELİ MAYA markasıyla sektöründe lider konuma geçmiştir.

Gıda güvenlik prensiplerinden ödün vermeden yasal düzenlemeler çerçevesinde teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışanlarıyla ve müşterileriyle bir aile anlayışı içinde kaliteli ürün geliştirmeyi prensip edinmiştir.

Kalitenin güven yarattığının bilincindeyiz. Müşterinin markaya olan bağlılığı için ise, güven ön koşuldur. Bu nedenle üretimimizde gereken kalite felsefemizden ödün vermemekteyiz. En iyi ham maddelerin özenli seçimi, en ileri teknoloji kullanımı ve hijyen uygulamaları, RUMELİ MAYA ürünlerinin ödünsüz ve benzersiz kalitesinin garantisidir.

Firmamız, en doğal şekilde üretilen en faydalı ürünü, en ekonomik şekilde peynir üreticisine ve süt sektörüne sunmayı, üretim standartlarını ve kalitesini sürekli geliştirerek her zaman bir adım önde olmayı ilke edinmiştir.

Rumeli Maya

Misyonumuz;

Firmamız yüksek ideallere giden tek yolun kaliteli üretimden geçtiğini bilir. Bu nedenle en iyi şekilde üretim yapmak ve müşteri memnuniyeti için çalışır. Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve kendini modern çağın gereklerine göre yeniler. Tüketicisine gıda güvenlik prensiplerinden ve kalitesinden ödün vermeden peynir üreticilerinin daha lezzetli ve naturel ürünler sunması için gerekli doğal mayayı üretir.

Hedefimiz;

Üretim felsefemiz bize yüzyılların tecrübesiyle aktarılmış ağız tadlarını muhafaza etmektir. Firmamız bu yüzden üretim çeşitliliğine girmemiş ve ihtisas sahibi olduğu doğal şirden mayası üretimine yarım asırdır devam etmektedir.

55 yıldır organik üretimden vazgeçmeden naturel şekilde % 100 şirden mayası imal ederek, doğal ürün kullanımını sağlamak ve giderek yaygınlaştırabilmek, doğal maya ile üretilen Peynirler ile tüketicinin damak zevkine hitap edebilmek, doğallıkla ve birlikte daima daha iyiyi başarabilmek bizim ve sizlerin hedefidir.

Ürünlerimiz

  • Laboratuvar Cihazları
  • Mandıra Malzemeleri
  • Dezenfektan ve Hijyen Kimyasallar
  • Peynir Mayası

Rumeli Maya Bayilik İletişim Bilgileri

Merkez: Rami yeni mah.Kuru gıda 14.sok.No:56 Eyüp / İSTANBUL
Tel:0 212 616 90 96(pbx)
Faks:0 212 581 62 22
Fabrika: Bağlar mevkii No.40
PK/34153 Şenlikköy/İSTANBUL
Tel:0 212 579 76 69 (pbx)
www.rumelimaya.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu