Gıda ve Restoran Bayilikleri

Sait Efendi Bayilik Şartları

İş kurmak için yatırım yapılabilecek sektör arayan girişimcilerimiz yeme içme sektörüne yatırım yapmayı tercih edebiliriler. Son yıllarda bayilik ağları ile de oldukça popüler hale gelen yeme içme sektörü yatırımcısına kazandıran sektör olarakta öne çıkmaktadır.

Vazgeçilmez lezzetlerin efendisi!

Yeme – içme ve eğlence sektörünün öncüsü BVS Group bünyesinde yer alan ve asırlara dayalı kebap kültürünün mirasına sahip çıkmayı ilke edinen restoran zinciri Sait Efendi, Türkiye’nin farklı yerlerinde konumlanan 12 şubesi ile lezzet kaşiflerini ağırlıyor.

Köklü ve çok yönlü Türk mutfağının seçkin temsilcisi Sait Efendi, nesilden nesile aktarılan ve kaybolmaya yüz tutan geleneksel değerleri yeniden canlandırarak, misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Kebap kültürünün duayeni…

Geniş bir coğrafyaya yayılan kebap kültürünün anavatanı sayılan Gaziantep’in geleneksel pişirme yöntemleri ve sunum ayrıcalıklarını, ruhunu kaybetmeksizin günümüze taşımayı başaran marka, özel lezzet sırlarını konukları ile paylaşıyor.

Hızla yaygınlaşan ‘fast-food’ zihniyetinin yarattığı erozyon, üç kıtada yüzyıllardır yaşam süren muazzam Türk yemek sanatının önemli nüanslarını kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya bırakırken, Sait Efendi tüm dünyanın derin saygı gösterdiği geleneksel mutfak değerlerimize sahip çıkmayı başlıca sorumluluğu olarak görüyor.

Yemek kültürünü bir ihtiyacın ötesinde, estetik bir değer ve vazgeçilmez bir tutku olarak kabul eden Sait Efendi’de, kullanılan tüm malzemeler özel denetim firmalarının kontrolünde seçiliyor. Her yörenin yetiştirdiği usta ellerde hayat bulan tarifsiz lezzetlerle, konuklarına özledikleri geleneksel tatları, sıcak ve konforlu bir atmosferde sunmayı prensip edinen duayen marka, lezzet müdavimlerini ağırlıyor.

Franchising Süreci

– Başvuru sahibi; başarılı bir iş geçmişine ve gerekli finansal kaynaklara sahip olduğuna dair referanslarının yer alacağı ön kayıt formunu, internet üzerinden eksiksiz olarak doldurur.
– Marka tarafından aranan profile uygun bulunan adaylar ile ön görüşme yapılır.
– Başvuru sahibine markanın tanıtımı ve franchising süreçlerini anlatan bir sunum gerçekleştirilir.
– Adayın önerdiği lokasyon ve mekanın uygunluğu, diğer şubelerin bölge koruma alanları da dikkate alınarak değerlendirmeye tabi tutulur.
– Marka tarafından; yatırım miktarları, yatırımın geri dönüş süreci ve kar-zarar tablolarının ortaya koyulduğu detaylı bir analiz gerçekleştirilir.
– Başvuru yönetim tarafından onaylandığı taktirde, franchising sözleşmesi taraflarca imzalanır.

Lokasyon ve Mekan Kriterleri

• Cadde üzeri (yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu ana arterler) ve büyük alışveriş merkezlerinde
• Yürüyüş alanı üzerinde
• Katlı binalarda (minimum 150 m2)
• Tercihen bahçe ya da teraslı
• Geniş cepheli (minimum 8 m)
• Park yeri kolaylığı

Sunulan Destekler

• Konum belirleme ve fizibilite çalışması
• Eleman seçimi ve açılış öncesi eğitim süreci
• Bilgi ve danışmanlık hizmetleri
• Genel ve lokal pazarlama desteği
• Malzeme ve hizmet standartı
• Ekipman ve ürün güncelleme (Ar-Ge)
• Kurumsal iletişime yönelik görsel materyal desteği
• Bölge koruma sistemi

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Restoranın büyüklüğüne göre m2 olarak 2000-2500 TL. yatırım bedeli vardır. Kar marjı yapılan kiralama, çalıştırılan personel ve doğru lokasyona göre değişmektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Selçuk ÖZGÜVEN
Telefon :  0 532 411 08 33
Web Sitesi : saitefendi.com
E-posta Adresi :  selcuk.ozguven@bvsgroup.com.tr
Adres :    Orhan Veli Kanık Cad. No:140 Er İşmerkezi Kavacık / Beykoz / İstanbul

Kendi işletmenizi kurmak için Kebap restoran bayiliği veren firmalar konularımıza da göz atın.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu