Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Satış Artırmak İçin Reklam Fikri

Satış Artırmak İçin Reklam FikriÜrün satışı yapmak için pazarlama yöntemleri, satış teknikleri denenir. Satış ve pazarlama için reklam fikirleri üretmek ve bunu hayata geçirmek satışları artıracaktır. Alışveriş arabalarında reklam yayınlatma fikri ilginizi çekeceğini umuyorum

reklam yayinlatmaRekabetin giderek arttığı günümüzde tanıtım ve reklamlar giderek daha da önem kazanıyor. Kurumsal olan olmayan bütün firmalar, ürününü, hizmetini en iyi şekilde pazarlayabilmek için bütçelerine göre ciddi meblağlar harcıyor. Özellikle kurumsal şirketlerin bu sektöre yaptığı harcamalar astronomik boyutları buluyor. Bunun sonucunda da reklamcılık sektöründe faaliyet gösterenler de bu rekabette ön planda yer almak için yeni reklam fikirleri üretiyor bu da girişimciler için iş fikri olarak karşımıza çıkıyor.
İş fikrimiz reklam sektöründeki inovatif bir ürünü konu alıyor. Modstream adındaki firmanın ürünü olan ve aynı adı taşıyan ürün Modstream, perakende alışveriş merkezlerindeki alışveriş arabasının aynısı. Tek farkı arabayı sürerken tuttuğumuz yere bir dijital gösterge yerleştirilmesiyle reklam yapılıyor olması. Bence harika bir iş fikri çünkü çok etkili bir reklam. Hazır alışveriş merkezindesiniz sizinde bir meşrubat alacaksınız o anda göstergeden meşrubat firmasının reklamı geçiyor, indirim olduğu yazıyor. Tabi ki markanın kalitesine de güveniyorsanız gidip bu içeceği alırsınız.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir