Anasayfa / Makaleler / Seçimde Muhtemel Adaylar

Seçimde Muhtemel AdaylarSeçimler yaklaşıyor. Adaylığı düşünenler, aday olmak için zemin arayanlar ve mevcut vekiller şimdi bütün gazetelerde boy boy çalışkanlıklarını ortaya koyuyor.

Hani dersin ki biz, memlekette inanılmaz işler yapacak olan ve yapanları atlamışız, haksızlık yapmışız.

Siyasi kimliğinden ötürü kimseye sataşacak, kimseyi kıracak dökecek değilim.Lakin biraz insaf etmek gerektiğini unutmamak lazım.

Sevgili Vekilim Fatih Metin’in son günlerde üst üste açıklamalar yaparak basında yer almasıyla aklıma tersine düşünceler geliyor.

Diyorum ki, acaba Sayın Fatih Metin aday gösterilmeyecek mi?

Aksi halde özellikle kırmızı plaka taktıktan sonra sıklıkla meclis televizyonunda gördüğümüz Sayın Metin, boş bıraktığı alanları yeniden mi dolduruyor!

Kendisine ait yaptırmış olduğu anket sonuçlarını bilmiyor olsam bile, Bolulu olarak verilen cevapları az buçuk tahmin edebiliyorum.

Halkımız, kendisinden memnun olduğunu, yeniden aday olarak görmek istediklerini büyük bir çoğunlukla ifade etmiştir.

Peki, yapılan anket, Ak partiye gelen müfettişlerin aldığı sonuçlar ile örtüşecek mi?

Sayın Fatih Metin yeniden aday olacağı kesin mi?

Sorular böylelikle uzayıp gidebilir.
Benim kendisiyle bir konu üzerinde inanılmaz bir çalışmaya imza attığımın bilinmesini isterim. Sayın Metin ile şimdilerde yerlerde sürünen, kan kaybetmeye devam eden İzzet Babamızın en büyük eseri üniversitemize açılan Dişçilik Fakültesini bilirim.

Sayın Metin konu ile yakından ilgilenirken, diğer vekillerimizi de dişçilik fakültesi ve yabancı diller yüksek okulu adına çok rahatsız etmiştim.

Her aradığımda sağ olsunlar, 3 vekilimizde konunun takipçisi oldular, her iki bölümün Bolu’ya kazandırmak için çalıştılar.

Sayın Metin, Ak Parti Gerede ilçe başkanlığından istifa ederek aday adaylığını açıklayan sevgili Fehmi Küpçü için söyledikleri, sanki sadece kendisinin aday olacağının izlenimi veriyor.

Ayrıca Bolu’da “çalışkan vekil” olarak adlandırılan Yüksel Coşkunyürek’in Gerede menşeli olmasına rağmen, Fehmi kardeşime “adam gibi adam” demesine anlam veremediğimi bilmesini isterim.

  Bin Ladin ve Breivik

Yapmış olduğu benzetmenin gereksiz bir açıklama olduğunu bilmesini isterim!

Ali Ercoşkun’da adaylığını Pazar günü açıkladı. Allah yardımcısı olsun, Ak Partide ki emeği, bilgi birikimi, partisine verdiği desteği kimse inkar edemeyeceği gibi, Bolu ile ilgili her anlamda verileri konusunda çok şanslı olduğunu da inkar etmemek lazım.

Bolu’dan her kim aday olursa olsun, tek dileğim ilimize katacakları, bürokrasiyi iyi bilmeleri gerekir ki çok vakit kaybederler.

Kıyasıya sürecek yarışın, projeler üzerine yapılması gerekir, çirkin, kavgacı ve belden aşağı siyaset yapılmamasını rica edeceğim.

Yaşanmasını istediğim güzelliğe köşe yazarlarımızın da katkı vermesi dileğimle hayırlı uğurlu olsun.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

E-ticaret için gözde pazar: Avrupa

Toplam nüfusun yüzde 70’ini oluşturan 565 milyon internet kullanıcısı ve internetten aktif olarak alışveriş yapan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir