Emlak Bayilikleri

SEEWORLD Bayilik Veriyor

SEEWORLD Türkiye Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır.
Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir.

see world
SEEWORLD Türkiye Gayrimenkul sektöründeki Bilgi ve Tecrübelerini, Eğitim ve İletişim ağını sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmaya siz girişimcileri davet ediyor.

SEEWORLD Satış Ofisi bağımsız bir Franchise işletmesidir… SEE&WORLD Franchise Satış Ofisi Kurmak isterseniz belirli kriterlere uyan ve Kurumsal alt yapısı olan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Son teknolojiyle donanmış ofisiniz, SEE&WORLD  Akademi’de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyet gösterir.

Her bir SEE&WORLD ofisinin internette kendi ana sayfaları olmakla birlikte portföyleri internet aracılığıyla pazarlanmaktadır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Ümit PAMUKÇU
Telefon :  05321603949
Web Sitesi : http://seeworldturkiye.plan-et.co.uk/
E-posta Adresi :  info@seeworldturkiye.com
Adres :    Sevenler Caddesi Sinpaş Ege Boyu Projesi A.Gazi Mh. No:1 Anemon Residence B/Blok 9/64 Sancaktepe / İstanbul Sancaktepe 34887, İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu