Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Sellbox İle İnternetten Satış Yapmak

Sellbox İle İnternetten Satış Yapmakİnternetten online ürün satışı yapmak isteyenler  Sellbox ile dijital dosyalarını güvenli bir şekilde satabilir.

Ürünlerinizi online şekilde satmak için hiç şüphesiz sayısız yol bulunmaktadır. Bu platformlar arasından öne çıkanlardan birisi de satışları Facebook yorumlar ile yapmaya imkan sağlayan Soldsie projesidir. Şimdi ise Sellbox sizlere dijital dosyaları direk olarak Dropbox ya da Google Drive hesabınız ile satma imkanı sağlıyor.

sellbox
Kullanıcılar Sellbox’da ilk önce kendi Dropbox ve Google Drive hesaplarının girişini yapıyorlar arından da elbette kullanıcıya ait olan PayPal adresini. Ardından buradan kullanıcılar seçtikleri dosyalar için fiyat belirleyebiliyor, açıklama girebiliyor ve ardından bu ilanı sosyal medya hesaplarında ya da bir web sitesinde paylaşabiliyor. Böylece ürünleriniz direk olarak Dropbox ya da Google Drive ile güvenli bir şekilde PayPal üzerinden satılabiliyor. Bu sistem müzisyenler, artistler, programcılar, tasarımcılar ve dijital içerik yaratıcıları için oldukça kullanışlı olabilir. Sellbox her satış başına ise %9 kesinti yapıyor.

Video sizlere servisi gösterecek ve daha fazla açıklama yapacaktır;

Dijital içeriklerinizi satmanın daha kolay bir yolu olabilir mi?

Website: www.sellboxhq.com

kaynak : www.myfikirler.com
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir