Para Kazandıracak En Popüler ve Yaratıcı İş Fikirleri

Sermayesiz İşler Nelerdir? Sermayesiz İş Fikirleri

Sermayesiz İş Fikirleri

Bu yazımızda sermaye gerektirmeden yapılabilecek işlerden sizlere örnekler vereceğiz. Bu örnekleri değerlendirip çalışabilir para kazanabilirsiniz bol kazançlar.Sermayesi olmayan girişimcilere yapabilecekleri iş önerileri ve evine ek gelir sağlamak isteyenlere ek iş yapma fırsatı sağlayacak sermayesiz işler’e bir kaç örnek vermeye çalıştık. umarım içlerinden işinize yarayan iş fikirleri çıkar.

Eğitmenlik. Çeşitli el becerisi(hat sanatı) yada teknik kurslara(flash tasarım) gidip bireysel olarak çalışabilirsiniz.

El Satıcılığı. Evinizdeki yada çevrenizdekilerin kullanmadıkları fakat satılabilir olan eşyalarını toplayıp gittigidiyor.com yada hemalhemsat.com gibi sitelerde komisyon karşılığında satabilirsiniz.

Evde ders verme. İlkokul çocuklarına 1-2-3. sınıf matematik ve Türkçe dersi gibi dersler konusunda yardımcı olabilirsiniz.

Koçluk. Eğer geçmiş iş deneyimleriniz bir değer yaratabilecek düzeyde ise uzman olduğunuz konuda koçluk yapabilirsiniz.

Danışmanlık. Uzman olduğunuz konuda danışmanlık verebilirsiniz. Benim elektronik ticaret ve proje yönetimi konularında yaptığım gibi.

Ahçı. Kendi sokağınızda yada çevrenizde oturan öğrenci ve bekarlara yemek yapabilirsiniz.

Editörlük. Bazı web sitelerine başvurarak yazı hazırlama ve içerik gönderme teklif edebilirsiniz.

Çeviri. Yabancı diliniz var ise evden çeviri yapabilirsiniz.

Fotoğrafçı. Evinizde küçük bir stüdyo hazırlayarak eticaret siteleri için ürün fotoğrafı çekebilirsiniz. Hatta stüdyonuzu yanınızda bile taşıyabilirsiniz.

Tamirci.Eğer elektronik bilginiz varsa bozuk radyo, fırın vb. tesisat bilginiz varsa su tesisatı gibi konularda çevrenize destek hizmeti satabilirsiniz.

Kışlık yemek hazırlama.Ev mantısı, turşu, sebze kurutma vb. “ev işi-el işi” şeyler yaparak para kazanabilirsiniz. Bebekli aileler için yoğurt yapmak da sayılabilir.

Çocuk Bakımı.Çocuk bakabilirsiniz.

Hayvan Bakımı.Tatile gidenlerin kedi, köpek, balık vb. hayvanlarını evinizde misafir edebilirsiniz.

Sekreter.Henüz Türkiye’de oturmadı ama birkaç küçük işletmenin sekreter asistanlığını evden yapabilirsiniz.

Temizlikçi.Evlere temizliğe gitmek zaten bildiğimiz bir yöntem.

Organizatör.Birilerinin yada şirketlerin yapacakları etkinlikleri planlama ve uygulamalarında yardımcı olmak, gerekli ayarlamaları yapmak.

Düzenli mesaj(newsletter) hizmeti.Birçok firmadan düzenli olarak aldığınız emailler gibi sizde başka firmalar için aylık emailler hazırlayabilirsiniz.

Kişisel alışveriş.Eğer özel bir ilgi alanınız var ise o okonuda kişilerin alışverişini siz yapabilirsiniz. Örneğin kitap konusunda uzman bir ibaşkasına güzel bir kütüphane oluşturması için gereken kitapları alabilir.

Tashih. Bazı yayınevleri bir kitabın baskısı öncesinde ilk baskısını birilerine okutarak, imla ve yazım yanlışlarını düzelttiriyorlar.

Takı Tasarımı. Hem kitap hem de kurs olarak çok sık görmeye başladığım bu konu oldukça keyifli. Biraz uğraşırsanız çok güzel takılar yapıp internetten satabilirsiniz.

Taşıma. İşe gidecek birkaç yetişkin yada okula gidecek birkaç öğrenci ayarlayıp aracınızla sabah götürüp akşam geri getirmeniz mümkün.

Proje Hazırlama. Tübitak ve AB projeleri ile ilgili olarak uyulması gereken standart ve usulleri konusunda kendinizi yetiştirirseniz ilgili dosyaların hazırlanması konusunda firmalara destek verebilirsiniz.
Araştırma. Özellikle yabancı diliniz var ise yurt dışındaki üniversitelerle yazışıp onların Türkiye’den ihtiyaç duyabilecekleri araştırmaları (Osmanlı arşivleri vb.) onlar adına yapabilirsiniz.

Sanat eğitimi. Çocukların yetenek ve becerilerini geliştirici eğitimler vermek.

Mum yapma. Mum yapmak parafin, boya, kalıp vb. bazı malzemelerle oldukça kolay yapılabilecke bir şey. Estetik yanınızı kullanarak çok özel mumlar yaparak satabilirsiniz.

Örgü. Kazak, hırka, atkı vb. el işi yaparak meraklısına satabilirsiniz.

Bahçe işleri. Sokağınızdaki apartmanların çimlerini ve çiçeklendirmesi ile uğraşmak, ağaçların ve çalılıkların budanması gibi işler ile para kazanılabilir.

Masaj. Masaj yaparak para kazanabilirsiniz.

Web sitesi hazırlama. Kanunen zorunlu olacak olan web sitelerini firmalar için evde hazırlayabilirsiniz.

Kişiye özel hizmet. Gömleğe isim yazmak, özel tasarımlı pasta yapmak, tişörte resim yapmak, fotoğraflardan video yapmak vb. çeşitli kişiye özel hizmetler satılabilir.

1- Muhasebe – Serbest muhasebeciler anlaştıkları firmaların defterlerini ve ilgili kayıtlarını evden tutabiliyorlar.

2- Macera turizmi – Eğer doğayı seviyorsanız ve güzel parkurlar biliyorsanız çeşitli grupları bu tip gezilere götürebilirsiniz.

3- Reklam danışmanlığı – firmaların internet üzerinden vermek istedikleri Google Adwords vb. reklamları evinizden organize edebilirsiniz.

4- Web kontrolörü – Türkiye’de resmi bir iş olarak yapılıyor ama bence umut vaad eden bir iş. Evinizden belirli konuda interneti takip ediyorsunuz. Bu bazen bir konu olabiliyor bazen bir markanın izinsiz kullanımını yakalamak vb.şeyler olabiliyor.

5- Bayi sistemi satışlar – Örneğin web sitenizden satıştan prim veren websitelerinin mallarını satabilirsiniz. Ör gittigidiyor reklamını yayınlayan sitelere klik başına belli bir ücret ödüyor.

6- Egzersiz hocalığı – Eğer yaşadığınız yerde sabah yürüyüşleri vb. spor aktiviteleri yapılıyor ve siz aerobik ya da benzeri egzersizler konusunda bilgili iseniz küçük bir gruba spor yaptırabilirsiniz.

7- Oyun grubu kurma – Belirli sayıda çocuk ile evinizde birkaç saatliğine oyun grubu oluşturabilirsiniz.

8- Hayvan psikologu – Türkiye’de olmamakla birlikte benim National Geographic’te belgeselini seyrettiğim bir iş. Hayvan sahipleri içine kapanan, çok öfkeli vb. hayvanlarının tedavisi için size danışıyorlar. Sanırım Türkiye’de bu işi veterinerler yapıyor.

9- Atık toplama – Bizde çöpleri gezip toplayanlarca ya da büyük sitelerde kapıcıların yönettiği bir iştir. Eğer çevrenizi organize eder ve özellikle kağıt, plastik atıklarını belirli bir düzende toplayarak satabilirsiniz.

10- 2. el kitap alım satımı – Kitaba karşı bir ilginiz ve tabiî ki bilginiz de var ise eski kitapları alıp satabilirsiniz. Uzmanlık gerektiren bir iş olduğunu tekrar belirtmek istiyorum.

11- Bal – Eğer arıcılık ve bal konusunu araştırırsanız, müsait olan bir yerde kovan kurup bal üretebilirsiniz.

12- Dekoratif eşya onarımı – Evlerde kırılan lamba, çerçeve vb. aksesuarların tamiratını yapabilirsiniz.

13- Mimarlar evde çizim yapabilirler.

14- Sanat danışmanlığı uzman olunan konuda eğer kişisel pazarlama iyi yapılırsa dünya çapında ilgi görebilecek bir konu.


1 2 3Sonraki sayfa

41 Yorum

 1. Ek iş sermaisiz iş evde yapabileceğim iş ve bay ve bayan zengin yatırımcı arıyorum 0534 657 3899

 2. kocaelinde sermaisiz para kazanmak istiyorum evde yapabilecegim ek iş te arıyorum 0539 392 34 41

 3. kocaelinde 2 el eşya işi yapıyorum takı aykakabı gömlek pantolon ceket kitap ürünlerim bay bayan siparişlerinizi bekliyorum 0531 357 09 10

 4. kocaelinde oyuncak otamat işi yapıyorum bay bayan çevresi olan arkadaşlarla çalışmak istiyorum 0531 357 09 10 şu anda elimde masa futbolu şarj matik box makinası oyuncak kapma makinası kidiras oyun çoçuk gurubu tranbolin masaj koltugu gibi ürünlerim mevcut…

 5. kocaelinde sermaisiz iş kurmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz 0531 357 09 10

 6. İŞ FIRSATI
  Düzenli ve Artan Yüksek Online Gelir
  SINIRLI KİŞİ ALINACAKTIR.
  ÜCRETSİZ Kayıt Linkiniz: http://130.211.72.106/register/00000086207
  Not : Kendi kaydınızı yaparken İngiliz alfabesinde bulunan harflere göre kaydınızı yapınız.
  KULLANICI ADINIZI ,BİRİNCİ ŞİFRENİZİ
  PİN NUMARANIZI DEFTERİNİZE NOT ALINIZ,(Para çekerken gerekli olacaktır.)
  TELEFONUNUZUN BAŞ TARAFINA 009 YAZIN TÜRKİYE’NİN KODUDUR.
  HASAN ECE 05385114773

 7. ben mersin deyim ek iş bakıyorum ama kente güvencem yok eğer benle ortak is yapmak isteyen varsa 2 kişi çok iyi şeyler yapacağıma inanıyorum teslim 5330277599

 8. yurtdışından yurtiçinden ingilizce arapça ve diğer dilleri bilen bay bayan elemanlar ücret dolgundur (whatsap) 90 546 203 44 90 (mesaj yazın)

 9. İşimiz ticaret yapan her kesimin en çok ihtiyacı olan şeyi ” MÜŞTERİ ARTIŞINI ” sağlayan çok özel bir projedir.
  Bizim görevimiz ise firmalara müşteri artışı sağlayan bu hizmeti onlara tanıtmaktan ibaret.Tanıtmak için ise sadece size verilecek özel linki paylaşmamız yeterli olacak. 

 10. Sizde reklam izleyerek para kazanabilirsiniz 10 alt üye eklediğiniz zaman kazanmaya başlayabilirsiniz unutmayın küçük paralarla büyük kazan elde edebilirsiniz

 11. Çok güzel paylaşım. Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum. İnternetten sermayesiz para kazanma her geçen gün gelişen bir sektör. Satış ortaklığı ile part time veye tam zamanlı olarak para kazanmak mümkün. Yeni yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 12. AVON kozmetiği anlatmaya hiç gerek yok herkes biliyor,kozmetikte lider firma ile çalışmak isteyen arkadaşlar hem satış yaparak hemde ekip yöneterek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz,bende yıllar önce ev hanımı iken eşimin karşı çıkmasına rağmen temsilci olarak başladım.ve daha sonra ekip kurmak istermisin dediklerinde denemek istedim ve 7 kişi ile başladım 06.01.2015 itibari ile 705 kişi olduk:)) ve güzel paralar .kazanarak takdir edilerek ücretsiz toplantılara katılarak hediyelerimi alarak hayallerimi gerçekleştirdim. ve gerçekleştirmeye devam ediyorum … en önemlisi güven tabiki paket alma zorunluluğu yok, herhangi bir ücret ödeme yok ,aldığınız ürünlerin parasını ödüyorsunuz oda sipariş verirseniz ,istediğiniz zaman üyelikten çıkabiliyorsunuz kesinlikle zorlama yok.sizde hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz 05366409624 arayabilirsiniz.istediğiniz zaman aradığınızda 2saat sürmeden uyelik numaranız telefonunuza ve maili adresinize gönderilecek ve o numara ile şifre alarak üyelerimizin gördüğü sf lara ulaşmış olacaksınız.intenetten bana ulaşan ve üye olan arkadaşlarıma aramıza hoş geldiniz diyorum ve bana güvendikleri benimle çalışmayı seçtikleri için çok teşeşkkür ediyorum..AVON VE DEĞERLERİ SAYGI ,GÜVEN ,İNANÇ VE DÜRÜSTLÜK ..her zaman yanınızda olacağım..İST BAĞCILRDAN ESMA ,ANKARADAN ÖZLEM ,BALIKESİRDEN ŞEBNEM HNM,ORDUDAN EİF,İST ÇEKMEKÖYDEN FATMA ,İST ÜMRANİYE FATMA,İST SULTANBEYİDEN MELEK,**SUBAT AYINDA ARAMIZA KATILAN BATMANDAN ESMA,İST BAĞCILARDAN ESMA,AYRICA ORDUDAN ELİF GRUP KURARAK SATIŞ LİDERLİĞİNE ADIM ATTI. hayırlı olsun diyorum. aramıza katılmak ve benimle çalışmak isteyen arkadaşları bekliyorum

 13. sahte para kalemi,ışıklı sahte para kalemi,çelik jop antalya içi elden ve toptan satış
  100 sahte para kalemi+50 ışıklı sahte para kalemi+ 10 adet çelik jop sadece 300 tl
  lütfen fiyatları araştırın…
  0 535 8114964-0 532 5960895

 14. cevrenizi kazanca cevirin..indirimli elektrik abonesi yaparak hem cevrenize tasarruf ettirin hem kendiniz prim kazandırın 2015 in gözde sektörü olmaya aday elektrik piyasasında şimdiden yerinizi alın..sıfır sermaye bol kazanc.iletişim 0 531 775 91 58 arayın ayrıntılı bilgi alın

 15. GSM MARKETİME HOŞGELDİNİZ KAMPANYA 1.SINIF KORE EN YENİ NOT 3 2GB RAM 2.3 GHZ 5.7 inc FULL HD LED EKRAN 13 MP HD VE BİRÇOK ÖZELLİĞİYLE ARANIZDA TÜM GÖRDÜKLERİNİZİ UNUTUN ALT MODELLERİ BİZDEDE MEVCUTTUR FAKAT GARANTİSİZ VE KULLANIMI AYNI DEĞİLDİR ALT MODELLER 250 ila 400 tl arasında SATILMAKTA VE GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR 2YIL TEKNİK SERVİSİMİZDE GARANTİ KAPSAMINDADIR.

  KAMPANYADA SON 29 GÜN / KISA SÜRELİĞİNE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT ÜRÜNÜ
  50 tl değerindeki FLİP COVER KILIF VE 2 adet sticker EKRAN KORUYUCU HEDİYE SİYAH VE BEYAZ RENK SEÇENEĞİ MEVCUT STOKLARLA SINIRLIDIR
  SIFIR 1.KALİTE KORE NOT 3 2yıl ithalatçı firma teknik servis garantisi altındadır.
  ÜRÜNLERİMİZ SIFIR OLUP TÜRKÇE MENÜDÜR ,RESİMLER İŞYERİMİZDE KENDİ ÇEKİMLERİMİZDİR KENDİ ÜRÜNÜYMÜŞ GİBİ İNDİRME ÇEKİP YAPANLARI KINIYORUZ
  İTHALATÇIDAN HALKA DİREK SATIŞ. BİZDEN SATIN ALACAĞINIZ ÜRÜNLERE AİT AKSESUARLARDA HEDİYESİ İLE GÖNDERİLCEKTİR
  10 GÜN İÇİNDE ÇIKABİLECEK HERHANGİ BİR SORUNDA ÜRÜNÜNÜZ BİREBİR YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİP GÖNDERİLECEKTİR. ÜRÜNLERİMİZİ GÖNDERMEDEN ÖNCE HERŞEYİ İLE KONTROL EDİP GÖNDERMEKTEYİZ.AMACIMIZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ %100 MEMNUN ETMEKTİR SİZLERİ MEMNUN ETMEMİZİN YOLUDA GÖNDERECEĞİMİZ ÜRÜNLERİ HERŞEYİ İLE DENEMEKTİR AMACIMIZ ÜRÜN ELİNİZE GEÇTİĞİNDE SORUNSUZ SIKINTISIZ HATTINIZI TAKİP KULANMANIZDIR.ZATEN ÜRÜNDE VARSA BİR SORUN MAKSİMUM 2/3 GÜN İÇİNDE ÇIKAR BİZDE DEĞİŞTİRME GARANTİSİ OLARAK 10 GÜN VERİYORUZ 2 YIL TEKNİK VE DONANIMSAL HATALARDA garantimiz altındadır ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ PİYASADA BULUNAN 200 İLA 400 TL ARASINDA BİRÇOK ÜRÜN BULUNMAKTADIR İŞLEMCİSİ KAMERASI VE ANTUTUSU YÜKSEK DEĞİL VE ÜRÜN BİREBİR DEĞİLDİR .ÜRÜNÜMÜZÜ SADECE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN AYIRTTIK. MAĞAZASI VERGİ KAYDI SABİT ADRESİ VE SABİT NUMARASI OLMAYAN SATICILARA İTİBAR ETMEYİNİZ ÖMER AĞA MAH. BELEDİYE 3/4 BLOKLARI KAT 1 NO:14 İZMİT KOCAELİ İLETİŞİM 0262 324 7 444 GSM 0545 882 3907
  SATIŞ SONRASI DESTEĞEDE ÖNEM VEREN FİRMAMIZ MESAİ SAATLERİ İÇİNDE TELEFON DESTEĞİ SUNMAKTADIR,
  İRTİBAT NUMARAMIZ 0262 324 7 444 GSM 0545 882 39 07 SİPARİŞ İÇİN AD SOYAD ADRES VE İLETİŞİM BİLGİSİ GEREKLİDİR
  LÜTFEN ÜRÜNÜ TESLİM ALIP 4/5 SAAT ŞARZA TAKTİKTAN SONRA KULANMAYA BAŞLAYINIZ GARANTİ AK GSM MARKETİM VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİDİR ÖNCELİKLE BİZDEN VEYA BAŞKA FİRMALARDAN ÜRÜN ALIRKEN VERGİ KAYITLARI SABİT ADRES VE TEKNİK SERVİSLERİ MEVCUTMU SABİT NUMARASI MEVCUTMU BAKINIZ PARANIZI ÇÖPE ATMAYINIZ ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSANIZ 3 GÜN İÇİNDE İADESİ YAPILMAKTADIR LÜTFEN JELATİNİ TELEFONUN ÜZERİNDEN SÖKMEYİNİZ VE KUTUSUNU YIPRATMAYINIZ

  1.3 GHZ 4 ÇEKİRDEK ANTUTUSU 17 BİN VERMEKTEDİR
  En güncel Android işletim sistemiyle yüzbinlerce uygulama parmağınızın ucunda ARTIK TÜM OYUNLARI CEBİNİZDE TAŞIYABİLİRSİNİZ

 16. Evde internet başında ciddi ve düzenli ek gelir kazanmaya hazır mısınız??Tek yapmanız gereken altta verdiğim link sayesinde referansımla ücretsiz önkayıt yaptırmanız..Sonra siteyi,ürünü ve sistemi inceleyin.Sorularınız olursa biz takım olarak her zaman buradayız.Unutmayın Türkiye’ye Ocak ortalarında geldi.. http://www.globalbrainteam.com/newbenefit81

 17. merhaba adem bey oncelıkle kendımı tanıtıyım ben 16 yıl bagdat caddesınde döviz fırmasında yonetıcılık yaptım şu ankı dövız fırmaların cogu gunumuz teknolojısıne muşterısıne işyerı konsepıne adapte olamadıklarını ve bu yuzden musterı sıkıntısına gırdıklerıne kendım sahıt oldum durumun analızını yapıp patronuma sundum ılgılenmedı bende işten ayrılıp kendıme iş kurmaya karar verdım 2 aylık arastırmalarım GERGİ TAVAN işine gırmeye karar verdım bunun yanında zemıne fotograf uygulaması duvar kagıdı dekoratıf urunler koymayı dusundum bu işler hakkında arastırmalar yaptım pıyasa bu ışı yapanları gordum ınanın şaşırdım goz zevkı olayan işini duzgun yapmayan pazarlamayı bılmıyen cok ınsan varmış kendımıe guvenım geldı bu iş şu an pıyasada yenı sayılır tavab işi eskı ama şu an dijital baskının uygulanması yenı showroom dahı yok benım dusuncem ATASEHIRde showroom acmak benım ıstedıgım profesyonel goze hıtap eden yer acmak dusundugumden malıyetlı oluyor tabı bu benım butcemı asıyor eger sızde arastırmasını ınternetten yapıp gorusmek ıstersenız arayın tel no 0535 412 82 02 mutlu saglıklı gunler dılerım

 18. Merhaba fransadan adem 40 yildir fransadayim lise mezunuyum otomobil alim satim yaptim kendi isim istmbul a gelip is yapmak istiyorum cok iyi derecede fransizcam var bana nasil yardimci olabilirsiniz

 19. 2014-2015 de para kazanmak isteyenler….
  Öncelikle merhaba arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşıyla birlikte sigaraya zam geldi sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. TV de çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak gönderdiğimiz paketlerimizde bütçenize göre kar marjı olmaktadır. Paranız karşılığında aldığınız pakette kişilere satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 TL den başlayıp aktarlarda 70 TL ye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 TL den veya 30 TL den satabilirsiniz. İnternetten ilacı araştırdığınızda ne kadara satıldığını göreceksiniz ve birazcık araştırmayla ne kadar karlı bir işe girdiginizide göreceksiniz. %300 kar marjı olan bu iş fırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz , örgenciler , emekliler , ev hanımları , çalışıpta ek işe ihtiyacı olan arkadaşlar size sesleniyorum. ayrıntılı bilgi için 05340880576 arayın görüşelim …
  Not : saat 5den sonra ararsanız daha fayladı bi konuşma yapabiliriz saat 5den sonra aramanız önemle rica olur…
  PAKETLERİMİZ VE FİYATLARIMIZIN LİSTESİ

  1. paket fiyat = 200 TL
  2.palet fiyat = 350 TL
  3.paket fiyat = 500 TL
  4.paket fiyat = 600 TL

  not : youtube den veya internetten araştırırsanız tanıtım videolarını bulabilrsiniz ürün %100 orjinal olup Türk firma doralife tarafından üretilmiştir ürün %100 garantilidir. satış izin belgeleri kullanım izin belgeleri ve sağlık tarım izin belgeleri tamdır

 20. ERSAĞ TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ 10 yıl avon yapmiş biri olarak konusuyorum böyle bir kazanc sistemiyle karşılasmadım üyelik ücretsiz ve ömür boyu üyelik imkanı kariyerden düşme yok organik kimyasal ürünler türkiyede ilk fosfatsız temizlik ürünü üreten firme bitki özleriyle üretilen cilt bakım ürünleri ve bunları sertifiklarıyla kanıtlayan firma gelin işi ben anlatayım size kazanması sizden herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iş arkadaş ortamında iş ortamında heryerde gerekli olan malzemeler
  tel:0536 249 41 43

 21. kendi ürettimiz maket kabelerimizi birleikte satacak ortak arıyoruz…0546 615 35 21

 22. SERMAYESİZ İŞ ARAYANLAR!
  Ev hanımları,Öğrenciler,emekliler, part time iş arayanlar…Herkese uygun iş modeliyle
  ÇAĞLAR NETWORK ailesi içinde yer almak ister misiniz? Doğal ve sağlıklı ürünleri, kazançlı iş planıyla
  2012 TÜKETİCİ BİRLİĞİ KALİTE ÖDÜLÜ’nü kazanan ödüllü network işimizde takım halinde çalışarak güzel bir gelire
  sahip olmak, hayatınızı değiştirmek için ücretsiz üye olabilirsiniz.Tek risk bu işi yapmamak.
  İşimizi incelemeden karar vermeyin.herkese bol kazançlar.

  detaylı bilgi almak için 0535 422-8302

 23. AVRUPADAN İPHONE 5 SIFIR KUTUSUYULA 650 TLDEN KAPIDA ÖDEME İLE VEYA İSTANBUL İÇİ MAĞAZAMIZDAN ALABİLİRİSNİZ 05343662455

 24. izmir içi evinde ek iş isteyenler ,
  evlere nikah şekeri işi verilir…
  uygun fiyatlı mutfak masrafınızı karşılar size ek bir bütçe yaratır…
  eğer ciddi düşünen ve düzgün,dürüst ve prensipli çalışmak isteyenler arayın görüşelim…
  tel:05313816322…..orkun bey…

 25. samsung galaxy cep telefonumu satıyorum.
  daha 13 ay garantisi var.hiçbir çizik ve darbe yok.
  kutusu orjınal şarj ve kulağlığı mevcuttur.
  acil ihtiyaçtan satılık.
  son fiyat 375 tl..
  cep:05313816322…orkun

 26. merk etiim 350 liraya nasıl alıcaz biz bnları bilgi alabilirmiyim

 27. A&R Grup İletişim Danışmalık Aracılık hizmetleri.
  Merhaba; Öncelikle Ne iş yaparsanız yapın her işin bir zorlugu vardır burdaki yorumlarla insanların hayalleriyle oynanıyor resmen Marketing ve ortaklık gibi bir çok konuda fikir belirtmiş herkes..

  Öncelikle Ne iş yaparsanız yapın Profosyonel şekilde Analiz etmeniz gerekmektedir A&R grup olarak hiç bir ucret talep etmeden yapacagınız her işi önce bize danışın bulundugunuz il konum caddeden gecen insan sayısına kadar sizin için analizini yapalım.
  Sermayeniz var yapıcak iş arıyorsanız dogru yerdesiniz. bir yerde Çalışmak istiyorsanız dogru yerdesiniz.
  Urun Alıp satmak istiyorsunuz nerden alıncagını bilmiyorsunuz sizi direk satıcısıyla gerekirse fabrikasıyla buluşturalım.
  Ne iş Yapacak Olursanız Olun Profosyonel Kadromuzla Bize Danışmadan Karar Vermeyin.

 28. ÇAĞLAR NETWORK İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN
  Çağlar network ailesine ücretsiz üye olarak kaliteli,doğal ve sağlıklı ürünlerle hem kendi sağlığınızı
  hemde ailenizin sağlığını koruyabilirsiniz.
  İsterseniz de ekibinizi oluşturarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.KAZANÇ PLANI ÇOK GÜZEL,ÜRÜNLERİN PUAN DEĞERLERİ YÜKSEK,KARİYER İÇİN 2 AYLIK SÜRE VERİLMİŞ.DİĞER FİRMALARDA 1 AY SONUNDA PUAN SIFIRLANIR.
  İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.
  DAVET LİNKİM
  http://www.caglarnetwork.com/?R_1351708661531248

  YA DA ÇAĞLAR NETWORK’ÜN sitesine girerek üye olabilirsiniz
  Üye No : 90 00 039422, PIN : 1248
  detaylı bilgi için 0506 882 79 74

 29. elktrik ve elektronik eşyalarınızın tamiratı yapılır evinize
  teslim edilir

 30. kıbrısadan getirdiğimiz birebir iphone 4s 350 tl alarak kar edebilirsiniz cep telefonu toptancılarına duyrulur 05427140561

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu