Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Sermed Havuz Bayilik

MTH
Alman markası

Sermed HavuzAlman menşeli MTH Sunnypool tarafından Almanya’da üretilen çelik havuz sistemleri Sermed Havuz tarafından Türkiye pazarına sunuluyor. Sermed Havuz yaklaşık dört yıldır MTH havuzlarının Türkiye’de satışını gerçekleştiriyor.

MTH her boyutta ve istenilen şekilde havuz üretebiliyor. Düşük maliyetli standart modelleri de mevcut. Bunların bazıları yuvarlak, bazıları ise oval şekillerde.

Sermed Havuz, hazır projeler dışında size özel projeler üretebildiği gibi, mevcut projenize göre de hizmet veriyor. Sermed Havuz bireysel olarak havuz yaptırmak isteyenlere, müteahhitlere, tesislere, anaokulu, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerine yönelik havuzlar inşa ediyor. Havuzların montajı, modeline göre iki gün ile bir hafta arasında sürebiliyor. MTH havuzları 20 yıl kullanım ömrüne sahip. Havuzlar üretim ve işçilik hatalarına karşı 10 yıl boyunca garanti kapsamında. Portatif havuzlarda, Alman teknolojisiyle üretilmiş yüksek dayanımlı hafif çelik ve antibakteriyel tek parça liner kullanılıyor. Havuzların satış fiyatı ise model ve ölçüsüne göre değişiyor.

Telefon: 0216 652 17 44

E-posta: info@sermedhavuz.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu