Şirket Haberleri

Shell Kemerburgaz’a Modern Bir İstasyon Kazandırdı

Akaryakıt sektörünün lider markası Shell, zengin bayi ağına yeni ve modern istasyonlar eklemeye devam ediyor. İstanbul’un son dönemde hızla büyüyen ve zenginleşen semtlerinden biri olan Kemerburgaz’da açılan Shell Göktürk istasyonu, Shell kalitesini tüketicilerle buluşturan son adres oldu.

Göktürk Köyü’ndeki renkli açılış törenine Shell & Turcas Perakende Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir’in yanı sıra, uzun yıllar akaryakıt sektöründe işletmeci olarak faaliyet gösteren istasyon sahibi Oğuz Yapar’da katıldı. Açılışı gerçekleştirilen istasyonda toplamda 24 tabancalı 3 akaryakıt pompası ile Shell Fuel Save Kurşunsuz 95, Shell V-Power Diesel + GTL teknolojisi, Shell V-Power Diesel ve markette otomotiv madeni yağ satışı yapılacak. İstasyonda ayrıca elle yıkama hizmeti de verilecek.

Shell1

Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, Türkiye Cumhuriyeti’nin en eski yatırımlarından biri olan ve bugün çok geniş bir hizmet ağına dönüşen Shell’in istasyon zincirine bir halka daha eklemenin gururunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi:

“Shell’in başarısında bayilerinin kusursuz ve özverili desteklerinin payı çok büyüktür. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini öngörerek, en doğru noktalarda var olmayı önemsiyoruz. İstanbul’un önemi hızla artan semtlerinden Kemerburgaz’da açılan yeni Shell istasyonumuz, bu ilkemizin doğal bir sonucu. Hizmete giren yeni istasyonumuzla, Shell kalitesini müşterilerimize ulaştıracağımız bir platformu daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Akaryakıt sektörünün deneyimli isimlerinden Oğuz Yapar’a da verimli işbirliğimiz adına teşekkürlerimi sunarım.”

Güvenir açılışta yaptığı konuşmada, Shell kalitesini tüketiciyle buluşturacak yeni bir istasyonu daha hizmete sunmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, Kemerburgaz’ın hızla büyüyen ve zenginleşen yapısı nedeniyle önemli bir ihtiyaca cevap vereceklerini söyledi. Türkiye’nin en eski yatırımlarından biri olan Shell’in, sürekli yenilenerek gelişen hizmet ve ürün kalitesini, büyüyen bayi ağıyla çok daha geniş bir tüketici kitlesine ulaştırdıklarını söyleyen Güvenir, “Tüketicinin bize ihtiyaç duyduğu her noktada, kusursuz bir hizmet ve ürün anlayışıyla var olmaya özen gösteriyoruz. Kemerburgaz Göktürk istasyonumuz, modern altyapısı ve zengin ürün seçenekleriyle, bölgede hızla artan nüfus ve kaliteli hizmet beklentisine yanıt verecek” dedi.

Shell Capital Dergisi tarafından düzenlenen, ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri’ araştırmasında son yedi senedir Akaryakıt Dağıtımı ve Madeni Yağlar Sektörü’nün en beğenilen şirketi seçiliyor.
Shell & Turcas Petrol A.Ş. Hakkında:

Shell, Türkiye pazarına 1923 yılında girdi. Cumhuriyet ile yaşıt olan şirket, 87 yıl önce akaryakıt dağıtımı ile faaliyete başladığı Türkiye pazarında gerçekleştirdiği yatırımlarla bugün ülkenin önde gelen enerji gruplarından biri. 2006 yılında yeni bir yapılanmaya giden Shell, Turcas Petrol ile gerçekleşen birleşmeyle Petrol Ürünleri ve Madeni Yağlar Perakende ve Ticari Satışlar segmentlerini % 70 Shell, % 30 Turcas Petrol ortaklığında kurulan Shell & Turcas Petrol A.Ş. çatısı altında yapılandırdı. Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin faaliyet alanında “Perakende Satışlar”, “Ticari Akaryakıtlar”, “Madeni Yağlar” ve “Rafineri ve Dağıtım” bulunmaktadır. “LPG”,“Enerji ve Gaz”, “Havacılık Satışları”, “Kimya Satışları” ve “Denizcilik Satışları” ise Türkiye’deki diğer Shell şirketlerinin ana faaliyet alanıdır.

Akaryakıt İstasyonu Bayiliği Veren Firmalar

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu