Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Şifalı Bitkiler Markası Akdem Bayilikler Veriyor

Doğallığın kalite ile buluştuğu an!

DOĞAL VE SAĞLIKLI ZİNDELİK!

Tüm dünyada günlük yaşamın bir parçası olarak yerini alan bitkisel çay, farklı toplumlarda, farklı alışkanlıklarla tüketiliyor. Binlerce yıllık bir geleneğin simgesi olan bitkisel çayı tüketme biçim ve tercihleri her ne kadar farklı olsa da, ortak olan nokta aynı: DOĞAL VE SAĞLIKLI ZİNDELİK!

1994 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Akıllıoğlu Ltd.Ştı. yatırımlarına bitki&meyve çayı ve doğal ürünler üzerine gerçekleştirdi.

akdem

İleriyi görebilmek, değişen tüketici tercihleri karşısında doğru stratejiler belirleyip beklentilerin üzerinde ürünlerle piyasada yer almak vc ilkeleri doğrultusunda gelişmek, kurulduğu yıldan bu yana Akıllıoğlu şirketinin temel yapı taşlarını oluşturdu. Bu yapı taşları ile inşa edilen tesislerde. “Akdem-Akıllıoğlu” Markası altında üretilen ürünler, kendi kategorilerinde lider markalar içinde yer almaktadır.

AKDEM’in ilk girişimi olan Şifalı Bitkiler ve Bitki çayları. Türkiye’de özel kuruluşlara üretim izni verilmesi ile birlikte başladı.

İlk olarak Poşet çay ile başlayan yatırımlar, ilerleyen yıllarda körüklü poşet çay. Paketli şifalı bitkiler ve pekmez, marmelat, diğer kavanozlu ürünler üretimleri ile devam etti.

Yüksek hedefleri doğrultusunda, standartlarını da yüksek tutan AKDEM. 2006 yılından itibaren Organik Sertifika, TSH ve ISO 9001 kalite belgelerini aldı. AB normlarındaki hijyenik tesislerde, el değmeden üretilen ve sürekli laboratuar testlerinden geçirilen ürünler, Türk damak tadına uyan lezzeti, ideal rengi ve kendine özgü kokusuyla raflarda yer almaktadır. Yalova’da kurulan çay işleme ve paketleme. Pekmez, marmelat dolum fabrikası kapsamında 300 farklı çeşit şifalı bitki ile yıllık 30.000 ton üretim kapasitesine sahip ve Türkiye ve Dünya genelinde yaklaşık 6.000 müşteriye sahip olan AKDEM; Sektöründe 55 farklı firma ile fason üretim çalışmaları yapmasının yanında, ilk kurulduğundan beri ürün portföyüne yeni ürünler ekleyerek yeniliklere hızla uyum sağlayan dinamik yapısı ve sürekli yükselen grafiği ile özel sektörün lider markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

KALİTEMİZ : FİRMAMIZIN KENDİNE GÜVENİ VL MÜŞTERİSİNE SAYGISINDAN BESLENMEKTEDİR

1994’den itibaren çağdaş ve güvenilir bir şirket olarak sektörde var olan AKDEM: ilkeleriyle, standartlara ve insan sağlığına gösterdiği özenle, yenilikçi yaklaşımı, rekabetçi yapısı ve kalitesiyle adını gelecekte de yaşatmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor ve güvenilir bir mnrka olarak sektörde varolan AKDEM: ilkeleriyle, standartlara ve insan sağlığına gösterdiği özenle, yenilikçi yaklaşımı, rekabetçi yapısı ve kalitesiyle adını gelecekte de yaşatmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor…

Private Label – Fason Üretim

BİZİMLE ÇALIŞMAMANIZ iÇİN BİR NEDENİNİZ VAR MI?

Günümüzün cn önemli sosyo-ekonomik etkenine sahip olan endüstrilerden birisi olarak kabul edilen Bitkisel ürünler pazarı son yıllarda büyük bir gelişim göstermektedir. Bu gelişmenin düzeyini, temel değişkenlerini ve dinamiklerini anlamak ve sektörün sürdürülebilir rekabet üstünlüğüne katkıda bulunmak, sektör ve ülke ekonomisi için önem taşımaktadır. Sektörün rekabetçilik düzeyi belirlenmiş ve rekabet yapısının temel özelliklerini açıklayarak. Dünya arenasında daha rekabetçi bir konuma gelebilmesi için stratejiler öneriyoruz.

İlkeleriyle, standartlara ve insan sağlığına gösterdiği özenle, yenilikçi yaklaşımı, rekabetçi yapısı ve kalitesiyle adını gelecekte de yaşatmak için çalışmalarına aralıksız devam eden firmamız, güvenilir bir marka olarak sektörde var olan AKDEM; aynı zamanda fason üretim anlayışı ile bitkisel ürün pazarında bulunan diğer firmalara yeni iş fırsatları yaratmalarına yardımcı olmaktadır.

İletişim Bilgileri

Her lürlü görüş, öneri ve eleştirilerinizi iletmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Mesajınız, konusuna görc ilgili yetkililere iletilecek ve değerlendirip, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Adres: Kılıçova Mevkii No: 152 Taşköprü. Yalova

Telefon : 0 226 353 36 19 20

GSM   : 0538 375 06 06

Fax : 0 226 353 31 95

E-posta: akdem@akillioglu.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu