Gıda ve Restoran Bayilikleri

Şifay Tuz bayilik ağını genişletiyor

ŞİFAYTUZ
Hem odada hem sofrada

2013 yılında Karabük’ün ilçesi Safranbolu’da kurulan Şifay Tuz, yurtiçinde ve yurtdışında hemen her noktaya ürün tedariki yapıyor. Firma, hem Çankırı kaya tuzu, hem de Himalaya kaya tuzu üreticisi ve ithalatçısı. Firma, sofralık tuz, tuzdan aydınlatma lambaları ve kişisel bakım ürünleri üretiyor. Ürünleri aktarlarda, toptancı marketlerde, eczanelerde, medikal ürün satan mağazalarda, güzellik ve spa merkezlerinde ve otellerde satılıyor. Firma, bayilik ağını genişletiyor.

Kaya Tuzu Nedir ?

Kaya tuzu, doğadan sofranıza hatta odanıza doğallığını kaybettirecek hiç bir işlem görmeden gelen saf ve en temiz tuzlardır. Hatta 84 farklı mineral içeriği ile hem yemeklik hem de lamba formu ile kullanılabilen bu tuzlar, sağlığımıza pozitf etki sağlayan başlıca nimetlerdendir. Birçok profösor ve doktor tarafından önerilmekte ve yaygınlaşmaktadır.

Sağlık, günümüz dünyasında tüm dünyada organik olmayan ürünlerin ve kanserojen içerikli maddelerin insan sağlığını hiçe sayarak piyasaya sokulmasıyla herkesin şikayetçi ve korkar olduğu bir gerçektir. Haliylede bugün hepimiz yediğimiz domatesten bibere organik olup olmadığı konusunda emin olmaya ve daha çok köy usulü ürünleri tercih etmeye çalışır haldeyiz. Şehir hayatının bir çoğumuz üzerinde bıraktığı stres ve yorgunluk ile hepimizin sağlık adına endişeleri doğmakta ve malesef buna bağlı olarak da depresyon, bıkkınlık, gerginlik gibi sıkıntılar ortaya çıkmakta bunların devamında ise daha kötüsü kalp krizi, beyin kanaması, tansiyon ve malesef kanser gibi hastalıklara kadar yakalanmaktayız.

Bu hastalıklar her ne kadar kronik olup hiç bir negatif bir etkene sahip olmadan yaşayabileceğimiz sorunlar olsada, bu hastalıklara yakanlanmamıza sebep olan en büyük unsurlar ise yaşamış olduğumuz doğal dışı hayat, tüketmiş olduğumuz inorganik gıdalar ve düzensizliktir. Diğer bir deyişle kendi hastalığımızı kendimiz ayağımıza çağırmaktayız. Daha güzel ve huzurlu bir hayat için önce sağlıklı bir bedene ihtiyacımız vardır. Sigara vb. gibi kötü alışkanlıklarımıza son verip doğala olan ilgimizi arttırmalı ve daha dikkatli bir şekilde yaşamaya özen göstermeliyiz.

Şifay Tuz bayilik

Kaya Tuzu Ne İşe Yarar ?

Kaya tuzu kesinlikle bir ilaç değildir. Lütfen sağlık sorunlarınızı öncelikle doktorlarımıza danışınız ve uygun görülen reçetinizi istenilen şekilde kullanınız. Dert başa geldikten sonra çare aramak malesef hepimizin ortak özelliği olup bu konuda yaşanan sıkıntılar ve iyileşme süresince çekilen acılar hepimizin muzdarip olduğu ortak konulardır. Bu yüzden sağlığımıza dert başa gelmeden önce dikkat etmemiz gerekir. Kaya tuzu ise 84 farklı mineral çeşidi ile vücudumuzun ihtiyaçlarını gidermekte ve sağlığımıza yardımcı olmaktadır. Birçok ünlü profesör bu konuda çalışma yapmış ve yaygınlaşması konusunda önermeye devam etmektedir. Hatta bazı Spa merkezleri ve oteller tuz odaları yaptırmakta ve kullanmaktadır. Tıklayınız..

Kaya Tuzu Lambaları Nedir ?

Kaya tuzu lambaları yine kaya tuzunun farklı bir formu olarak kullanılan çeşididir. İçermiş olduğu negatif iyon ile bulundurulduğu ortamın hava kalitesini yükseltmektedir. Üst solunum yolu sıkıntısı yaşayan hastaların ( astım, koah, bronşit vb.) tedavilerine destek amaçlı kullanılan lambalar aynı zamanda odadaki kötü kokuyu yok edici bir özelliğe sahiptir.

0507 921 09 10

www.sifaytuz.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu