İş Fikirleri ve İş Kurmak

Sigarayı Bırakamayanlar İçin Sigara Bırakma Merkezi İş Fikri

Sigarayı Bırakamayanlar İçin Sigara Bırakma Merkezi İş Fikri

Sigarayı bırakamayanlar için sigarayı bırakma merkezi kurmak yatırım için iş kuracaklar için iyi bir kazanç olabilir tabiki doğru adımlarla doğru pazarlama ve tanıtım ile

Sigaranın sayılamayacak kadar çok zararı var ve ne yazık ki bu büyük bağımlılıktan kurtulmak sanıldığı kadar kolay değil. İlk denemede sigarayı bırakabilenlerin sayısı neredeyse sıfır. Pek çoğumuz defalarca denememize rağmen sigara illetinden kurtulamıyor. Bazılarımız içmeye devam ederken, bazılarımız nikotin bandı, nikotin sakızı gibi seçeneklerde çare arıyor.

Nikotin bağımlılığından kendi başımıza kutulamamamız oldukça normal çünkü nikotin sadece fiziksel değil psikolojik olarak da yüksek bağımlılık yapan bir madde. Bu sebeplerden dolayı bağımlıların çoğu zaman profesyonel destek almaları gerekiyor. Profesyoneller, nikotin bağımlılarını daha iyi gözlemleyip onlara özel tedaviler uygulayabiliyorlar. Yurt dışında bu tür sigara bıraktırma merkezleri oldukça yaygın. Hatta metodları dünyaca ünlü uzmanlar bayilik bile veriyorlar.

Bunlardan biri de Allan Carr ( www.allancarr.com) . Ülkemizde de Allan Carr markası altında, onun metodlarını kullanarak sigara bıraktıran bir merkez var ve özellikle de ünlüler arasında oldukça popüler. Allan Carr bu popülerliğini öncelikle metodunun başarısına ve yıllarca kullandığı reklam gücüne borçlu. Bu birikimden bayilik alarak faydalanmak akıllıca bir yatırım olacaktır. Bu konuda uzmanlığınız, tecrübeniz veya bildiğiniz harika bir metod varsa, bayilik almadan da bir sigara bıraktırma merkezi kurabilirsiniz. Bildiğiniz metodu, video ya da ses kaydı şeklinde de insanlara aktarabilir bu psikolojik tedavi metodunu internetten dahi pazarlayabilirsiniz. Sigarayı bıraktırma sektörü günümzde oldukça büyük bir pazar, siz de en etkili yolu araştırıp bunun üzerine bir pazarlama stratejisi oluşturabilisiniz. Bu sayede hem büyük gelir elde edebilir hem de insanların hayır duasını alabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu