Anasayfa / Kariyer ve İş / Şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu pozisyonlar

Şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu pozisyonlarSektörü ne olursa olsun şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu, kadrosunda kesinlikle yer ayırdığı pozisyonlar var. Peki bu pozisyonlar hangileri ve bunlar için hangi özellikler aranıyor?Ancak görüşmeye gitmeden önce şirketi iyice araştırmayı unutma!

Satış temsilcisi
İçinde gizli bir satışçı mı yatıyor? Denemeden bilemezsin. İş deneyimi olmayanlara hararetle tavsiye edilir. İletişim becerileri yüksek, ürüne hakim, müşteri ve çözüm odaklı, analitik düşünebilen satış ve müşteri temsilcileri şirketlerin gözbebekleri!
Pazarlama uzmanı
Teorik bilgin var, İngilizcen iyi, trendleri merak ve takip edebiliyorsun, internet teknojilerine hakimsin. Ee, ne duruyorsun?

Mali işler-muhasebe uzmanı 
İngilizce bilen muhasebe uzmanları revaçta. Bir şirketin ilgili bölümünde çalışabileceğin gibi, uluslararası denetim şirketlerine de başvurabilirsin.

Yönetici asistanı
Nasıl mı fark yaratacaksın? Eğer üst düzey yönetici asistanlığını düşünüyorsan ikinci yabancı dil seni kesinlikle avantajlı kılar. İşverenler iletişimi kuvvetli, programlama yeteneğine sahip, çözüm odaklı, güler yüzlü ve pozitif kişilik yapısına sahip asistanlar arıyor.

  Aydınlı Grup 60 Kişi Stajyer AlacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir