Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Sistem Havuz prefabrik havuz sistemleri

Sistem Havuz prefabrik havuz sistemleriSİSTEM HAVUZ
Fas’ta aquapark kuruyor

sistem havuzCS Hidrodinamik, İstanbul Kartal’daki üretim tesisinde Sistem Havuz markasıyla prefabrik havuz sistemleri üretiyor. Şirketin merkezi Antalya’da. CS Hidrodinamik ortaklarından Sonat Akdik, Türkiye genelinde yeni bayilikler vereceklerini söylüyor. Bayilik için özellikle aranan bir kriter yok. Uygun bölgelerden gelecek tüm bayilik talepleri değerlendiriliyor. Türkiye’nin her ilinde hizmet verebilecek bir altyapıya sahip olduklarını vurgulayan Akdik,“Sınırsız şekil ve ölçüde prefabrik yüzme havuzu imalat ve montajı yapıyoruz” diyor.
CS Hidrodinamik, prefabrik havuzların yanı sıra aquapark’lara özel prefabrik havuzlar da kuruyor. Şirket şu sıralar Fas’taki büyük bir aquapark projesinin havuzlarını inşa ediyor. Yurtiçi ve yurtdışın-da buna benzer projelerde görev alan şirketin patentli prefabrik havuz modelleri de var. Modüler çelik havuz panelleri kullanılarak hazırlanan havuzların içi yüzme havuzu kaplama folyosu olarak üretilen ithal liner malzemeyle kaplanıyor. Kaplamanın pürüzsüz yüzeyi sayesinde bakteri barmamadığını belirten Akdik, portatif havuzların avantajlı yönlerini şu şekilde sıralıyor: “Havuz temizliğinde daha az kimyasal kullanılıyor. Bu tür havuzlar yer sarsıntılarından oluşabilecek hareketleri absorbe edebiliyor. Derz temizliği ve tadilatı gibi masraflara gerek kalmıyor. Dere yatağı, kum, gevşek veya sert fark etmeden her türlü zemine kurulabiliyor. Kurulum masrafları klasik beton havuzlara göre yüzde 30 daha düşük.

Telefon: 0242 228 79 59
E-posta: info@prefabrikhavuz.com

  Mornet Telekomünikasyon Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir