Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / So Chic Mağazası Açmak İçin İsim Hakkı Bedeli Almıyor

So Chic Mağazası Açmak İçin İsim Hakkı Bedeli AlmıyorSO CHIC

İki konsepti var

So Chic mağazası açmak yatırımcısına kazandıracak. Firmanın toplamda 50 şubesi var: bunların 38’i franchising olarak işletiliyor. Bu mağazaların dördü yurtdışında. Firma, franchise talep eden yatırımcılardan herhangi bir giriş bedeli talep etmiyor. Sadece reklam, tanıtım ve pazarlama çalışmaları için ürün alımlarında yüzde 6 oranında bir bedel alınıyor.
So-Chic Bayilik Veriyor

Firmanın öncelikli hedefi, Kocaeli, Adapazarı, Gaziantep ve Van illerinde şubeler açmak. Ayrıca İstanbul, Antalya gibi stratejik önemi olan illerde de mağaza sayısını artırmayı amaçlıyor. Firma, 2018 yılının sonuna kadar beş, 2019’da ise 15 yeni mağaza açmayı planlıyor.

Firmanın mağaza ve kiosk olarak iki konsepti bulunuyor. İdeal mağaza büyüklüğü 50 metrekare olarak belirlenmiş. Konsept dekorasyon çalışmaları, mimari ekip tarafından, mağazaların şekline ve büyüklüğüne göre yapılıyor. Firma yatırımcılarına, lojistik, pazarlama, mağaza konumlandırması, eğitim, satış sonrası hizmet ve ürün yönetimi gibi pek çok konuda destek sağlıyor.

Telefon: 0212 513 68 00
E-posta: franchise@sochic.com.tr
Web: sochic.com.tr

  Burak Besicilik Bayilik Şartları, Bayilik Veren FirmalarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marmaris Büfe’den Başarılı Franchise Sistemi

Franchise verirken nelere dikkat etmeli Başarılı bir franchise sisteminin sahip olması gereken özelliklere değinen Marmaris …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir