Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Solentürk Bayilik Veriyor

Firma İsmi : SOLERNTURK/SOLAR YEŞİL ENERJİ İNŞAAT AŞ.
Bayilik Kategorisi : GÜNEŞ ENERJİLİ TAK-ÇALIŞTIR SOKAK LAMBALARI
Kuruluş Yılı :  2015
Şube Sayısı :  3
Firma Tanıtım :  Firmamız 2014 yılından itibaren günümüzün ve geleceğin şehirlerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak SOLENTURK markası ile yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisi odaklı çalışmalarına başlamıştır.

solenturkbayilik

Firmamız güneş panelleri, kendi elektriğini üretmek isteyen ev, iş yeri ve sanayi kuruluşları, tarım alanları için güneş enerji sistemleri, solar sulama sistemleri, güneş enerjili LED aydınlatma ürünleri, solar kent ürünlerini sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelinde sizlere sunmayı ilke edinmiştir.

İşinde büyümenin temel şartının, müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle; emeğimizi ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece gündüz çalışarak geleceğin şehircilik konsepti olan doğayla barışık, temiz enerji kaynaklarını kullanan Yeşil Şehir Konsepti hedefi için estetik tasarımlarımızla, kaliteli ve sürekli gelişmeye açık bir hizmet anlayışını ilke edindik.

Ulusal ve uluslararası iş birliklerimiz ve sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle çok kısa bir zamanda performansımızı arttırarak başta ülkemiz olmak üzere yurt dışı pazarlarda da Yeşil Şehir konseptine temiz kaliteli ve estetik  katkıda bulunarak, ulusal ve evrensel sorumluluğumuzun gereğini yapmaya sizlerle beraber güçlenerek devam edeceğiz.

SOLENTURK TÜRKİYE’DE BAYİLERİNİ ARIYOR, GİRİŞİMCİLERE YEPYENİ BİR KAZANÇ FIRSATI SUNUYOR! GÜNEŞ ENERJİ SEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN SOLENTURK, BAYİ ADAYLARINI ARIYOR. TÜRKİYE’NİN HER BÖLGESİNDE BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN SOLENTURK, RESMİ KURUM VE KURULUŞLARA,İNŞAAT PROJELERİNE,SOKAK AYDINLATMASINA İHTİYAÇ DUYULAN HER NOKTAYA ULAŞABİLECEK  BU KANALLARA  SATIŞ YAPABİLECEK YADA SATIŞ EKİBİ OLUŞTURABİLECEK GİRİŞİMCİ BAYİLERLE ÇALIŞMAK İSTİYOR. TEK YAPMANIZ GEREKEN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM NUMARASIYLA İRTİBATA GEÇEREK SOLENTURK AİLESİNE KATILMAK!

*Ticari faaliyet sürdürüyor olmak ve hizmet faturası kesebilmek,
*Solenturk kataloğunda bulunan her üründen en az 2 adet stoklarda bulundurabilmek.
*Solenturk istediği resmi evrakları SOLENTURK’e sunabilmek.
*İsim hakkı ve Teminat talep edilmemektedir.
*Güneş enerjili aydınlatma ürünlerinde bulunduğu ilde başka bir firmanın temsilcisi yada bayisi olmamak.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  ATINÇ AKSOY
Telefon :  0-232-502 24 68
Web Sitesi : www.solenturk.com
E-posta Adresi :  info@solenturk.com
Adres :    MANSUROĞLU MAH. 289 SOK. NO:2 KÖRFEZ İŞ MERKEZİ BAYRAKLI/İZMİR/TÜRKİYE

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu