Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Solmayan Güller / Çiçekler Bayilikler ve Distribütörlükler Veriyor

Solmayan Güller / Çiçekler Bayilikler ve Distribütörlükler VeriyorTURKUVAZ DIŞ TİCARET VE İNŞAAT LTD. ŞTİ tarafından ithalatı yapılan 3 yıla kadar dayanıklılık gösterebilen solmayan gül ve çiçekler için Türkiye genelinde seçkin kişi ve kurumlara bölgelerin durumuna ve nüfus yoğunluğuna göre bayilikler ve distribütörlüler verilecektir.
Hedef kitlesini seçkin restoranlar, oteller, evinin dekorasyonuna önem veren zevk sahibi bireyler vb. olarak belirleyen oluşum, ömrü iki hafta olan gül buketlerinin yerine 3 yıla kadar dayanıklılık gösterebilen solmayan çiçekleri sunmaktadır.

Çiçekçilik sektörüne farklı bir anlayış getiren ve trendlerin başlangıçlarını oluşturan, sektöre yön veren MARGİNAL FLOWERS ile yapılan iş birliği sonucu, dünyanın önde gelen nitelikli moda merkezleri ile aynı anda solmayan çiçekler İstanbulluların beğenisine 2010 yılı itibariyle sunulmaya başlandı…

Solmayan çiçeklerimiz hiçbir bakım gerektirmeden 3 yıla kadar ilk günkü tazeliğini korumaktadır.

İnanılması güç ama gerçek…

İletişim: www.solmayancicekler.com

  Dilek Pasteneleri Franchise ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir