Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / Sosyal girişimcilere kamp

Sosyal girişimcilere kampTürkiye’de ilk kez dokuz gün olarak Okan Üniversitesi Sosyal Girişimcilik ve Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Merkezi (OSGM) ile Sosyal Girişimci Genç Liderler Akademisi (SOGLA) işbirliğiyle düzenlenen Sosyal Girişimcilik Fikir Hızlandırma Kampı Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Sosyal Girişimcilik Fikir Hızlandırma Kampı
Genç sosyal girişimciler, Türkiye’de sosyal girişimcilik alanında yetkin isimlerle bir araya gelip fikirlerini geliştirme fırsatını yakaladı. Kamp katılımcılarına kendi projelerini uygulama aşamasında faydalı olacak Business Model Canvas ve Flipchart Toplumsal Sorun Tespit Ederek Çözüm Üretme gibi atölye çalışmaları ile iş planlarını oluşturma fırsatı sağlandı. TurkishVVINN Kurucusu Melek Pulatkonak, E-Hastam kurucusu Cihan Çetin ve Askıda Ne Var? kurucusu Oğuzhan Canım, kamp süresinde yeni sosyal girişimci adaylarına kendi tecrübelerini aktarıp önerilerde bulunarak yol gösterdiler.

  Üniversitelere Girişimcilik dersi geliyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir