Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Soyak Park Aparts’ta; Yeni Nesil Enerji ve Teknoloji Bir Arada

Gayrimenkul sektöründe yaklaşık 50 yıldır yenilikçi projelerle öne çıkan Soyak, 3 yıl aradan sonra Soyak Park Aparts projesiyle döndüğü İstanbul’da yoğun ilgiyle karşılanıyor. Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, Soyak Park Aparts’la İstanbul’da yeni bir Soyak projesi için oluşan yoğun talebe en güzel şekilde cevap verdiklerini belirterek, “3 yıl boyunca İstanbul’daki yeni projemizi bekleyen müşterilerimiz, Soyak kalitesine duyulan güvenin rahatlığı ile hemen satın aldı” dedi.

Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen projede, gelişen teknolojinin tüm imkânları kullanılıyor. Tasarımdan, kullanılan malzemeye bütün detayların çevreci ve tasarruf sağlayan bir anlayışla geliştirildiği Soyak Park Aparts, yeni nesil yaşam tarzının ihtiyaç ve beklentilerini taşıyor. Sektörde ilk olarak elektrikli ve hibrid araçlar için gerekli şarj ünitesi donanımına kadar ince bir planlamayla gerçekleştirilen proje, yaşam kalitesini artıran pek çok uygulama sunuyor. 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV, renkli interkom sistemleri ve kablosuz internet alt yapısı hizmeti de bulunuyor. Projede ayrıca merkez ısıtma sistemi ve klima alt yapısı gibi hizmetler sunuluyor.

Soyak Park Aparts projesi Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ne uygun şekilde geliştirilirken; doğaya zarar vermeyen, tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine önem gösterildi. Otomatik bahçe sulamanın yanı sıra toprağa karıştırılan granüller kullanılarak az suyla sağlıklı yeşil alanlar oluşturabilecek. Ortak alanlarda fotoselli batarya sistemleri, çevre aydınlatmasında LED’li sistemler ve su ısıtmasında güneş paneli kullanımı ile tasarruf sağlanarak düşük aidat imkânı sunulabilecek. Aynı zamanda, dairelerde dimmerli aydınlatma ürünleri ve 2 kademeli rezervuarlı (3–6 litre) klozetler kullanarak hem doğanın hem de daire sahiplerinin kazanması hedefleniyor.

Soyak Park Aparts, Yatırım Değeriyle Tercih Ediliyor…
Soyak Park Aparts, satın alırken sunduğu imkânlarının yanı sıra, yaşam başladığında çevreci yaklaşımları sonucunda oluşan aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma imkânı sağlayacak.

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin Soyak projelerinin değer artışı ile ilgili olarak yaptığı Konut Araştırması Raporu’na göre; İstanbul ve İzmir’de, Soyak projelerinin bulunduğu bölgenin değerini de artırdığı ortaya çıktı.

Soyak Projeleri değerleme raporuna göre; lansman tarihinden bugüne kadar Soyak Yenişehir’in %1078, Soyak Olympiakent’in %143; Soyak Evreka’nın % 38; Soyak Mavişehir’in %55 oranında değer kazandığı belirtildi.

Yeşilin ve su öğesinin bir arada bulunduğu Soyak Park Aparts’ın sakinleri, özel peyzaj tasarımlı bahçeler, suni göl, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları ile sosyal tesislerde keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkaracak. Projede 24 saat boyunca güvenlik hizmeti de olacak. Soyak Park Aparts’tan hemen daire satın alabilmek için www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunmak yeterli. Müşteri Hizmetlerine 444 0 795 (SYK) no’lu telefondan ulaşılırken, Halkalı’daki Soyak Park Aparts satış ofisinden de hafta içi ve hafta sonu bilgi almak mümkün.

Soyak Holding Hakkında:

Soyak Topluluğu, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlediği kurumsal stratejisinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam etmektedir. Soyak Topluluğu’nun 2009 yılı 9.ay itibariyla rakamsal büyüklüklerine baktığımızda, aktif büyüklüğü 1.241 Milyon TL’dir. Soyak Topluluğu şirketlerinin rakamsal büyüklüklerinin yanısıra, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetişim ilkelerine dayanan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım; sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu