Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Space Day Spa Türkiye genelinde franchise veriyor!..

Space Day Spa Türkiye genelinde franchise veriyor!..2008 yılında Bağdat Caddesinde Erenköy’de 400 m2 lik alanda hizmet vermeye başlayan Space Day Spa ;10.000 e ulaşan üye sayısı, yapmış olduğu kurumsal anlaşmalar, geniş spa terapi yelpazesi, uzman terapistleri, profesyonel danışmanlık hizmeti,hijyen ortamı, dinlendirici atmosferi ile ruha ve bedene aynı anda dokunuyor.

Space Day Spa
Siz de dünya standartlarında bir SPA yatırımı düşünüyorsanız Space Day Spa uzman franchise kadrosuyla sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyar. Bölge seçimi, fizibilite, dekorasyon, sertifikalı uzman temini, ürün satış yelpazesi, bölgesel/genel reklam, kampanya, promosyon çalışmaları gibi konularda bilgi sahibi olabilir ve en kısa zamanda yatırımcı olarak uygulamaya geçebilirsiniz. 2015yılında İstanbul’da 5, İstanbul dışında 5 olmaküzere toplam 10 yeni franchise hedefleniyor.

SPACE DAY SPA
Bağdat caddesi çubukçu apt no:333 (Divan pastanesi üstü) Kat:3 Daire:5-6
ERENKÖY/KADIKÖY
Telefon: 0216 467 07 82 -0216 467 07 85

  Para Kazandıran BayiliklerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir