Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Sports Academy Aydos Life Club Kış Kampı

Sports Academy Aydos Life Club Kış KampıSporun eğlenceli ve kaliteli adresi Aydos Life Club sizleri Sağlığa ve Mutlu bir geleceğe davet ediyor

Büyük bir başarı ile geçen İbrahim Kutluay Sports Academy Yaz Kampı dönemimiz, yoğun istek ve talep üzerine kış dönemi boyunca da sizlerle olmaya devam edecek.

mighty-muscle-m

Çocukların sosyal, kültürel, duygusal ve zihinsel gelişimlerinde sporun olumlu etkilerinin önemini ve yerini öğretmeyi kendine görev edinen İbrahim Kutluay Sports Academy Aydos Life Club Yaşam ve Spor Merkezi; Alanında uzman kadrosu ile Kış Kampının startını verdi.
Çocukların spor kültürünü geliştirip, spora olan ilgilerini arttırmayı hedefleyen İbrahim Kutluay Sports Academy Aydos Life Club Yaşam ve Spor Merkezi, sporun tüm dallarıyla tanıştırarak, gördüklerini ve öğrendiklerini uygulamalarına yardımcı olarak, çocuklarınıza kaliteli zaman geçirme olanağı sunuyor. Çocukların motorik özelliklerine yönelik özenle hazırlanan programlar çerçevesinde ilgili branşlar Basketbol, Cimnastik, Voleybol, Futsal, Tenis ve Yüzme aktiviteleri yer almaktadır.

Çocuklar Kış Kampı dönemleri boyunca, Sporun her dalında kendi yeteneklerini keşfedip, fiziksel ve sosyal gelişimlerine yardımcı olacak fırsatı tanıyan İbrahim Kutluay Sports Academy Aydos Life Club Yaşam ve Spor Merkezi Siz yetişkinleri, geleceğimiz çocukları için, sporun hayatımızdaki önemine önderlik yapmaya davet ediyor.

Sporun eğlenceli ve kaliteli adresi Aydos Life Club sizleri Sağlığa ve Mutlu bir geleceğe davet ediyor.

İletişim

Zehra İslamoğlu

AYDOS LİFE CLUB

Tel :0216 646 20 01

Gsm :530 243 94 97

  Yaratıcı e-ticaret fikri aranıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir