İş Fikirleri ve İş Kurmak

Stand Açılabilecek İş Fikirleri Örnekleri

İş Kurmak İsteyen Girişimcilere Stand Açılabilecek Ürün Örnekleri.

İşlek bir caddenin köşesinde ürün standı açmak, çok sermayeli işlerden  daha kazançlı olabiliyor. Sermayesi düşük işlerin başında gelen stand açarak  iş kurmak riski az getirisi fazla işlerdendir.

Stand Açmak

Sizler için standı açılabilecek ürün çeşitlerini derledik.

1-) Muffin Standı Açmak

Muffin’in en çok tüketildiği ülke Amerika bilinen keklerin değişik pişirilmiş hali. Bu kekle ilgili çeşitli pişirilme örneklerini yemek tarifleri sitelerinden bulabilirsiniz. Herzaman satışı yapılabilecek iş fikirleri arasında bulunuyor.

Stand Açılabilecek
Müffin

2-) Taco Standı Açmak

Taco, Meksikada çok tüketilmektedir, içine çok çeşitli garnitürler eklenebilir. Ürünün cazip tarafıda içine konulan çeşitlemelerdir. İşle caddelerde sabahları çok rağbet göreceği aşikardır.

tacco

3-) Donut Standı Açmak

Değişik bir çörek çeşitide diyebiliriz. Donut tatlı ve tuzlu olarak çeşitlendirilir, sabahları işe gidenlerin ilgisini çekeceği kesin gözüyle bakabiliriz. İş yerlerinin yoğun olduğu işlek köşelerde satışı yapılabilir.

4-) Waffle Standı Açmak

Waffle tatlı çeşitlerinden oluşan bir garnitür diyebiliriz, içinde meyveli ve şeker çeşitlerinden oluşan bir karışımdır. Kalorisi çok yüksek bir üründür. Ülkemizde de waffle bayiliği veren markalar mevcuttur stand açacak girişimciler bu bayilikleride değerlendirebilir. Sitemizde waffle bayiliği veren firmalarada yer verilmiştir üst kısımdaki arama kısmından bu firmaların bayilik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

waffle

5-) Soft Dondurma Standı Açmak

Soft dondurma yazın ve kışın tüketilebiliyor dükkanınız varsa hemen cadde kısmında bir soft dondurma makinesini koyabilirsiniz.

soft

6-) Çikolatalı Sufle Standı Açmak

Sufle waffle gibi çok tatlı bir üründür çikolatadan oluşan bu kek türünün tadı tutturulursa iyi satış yapılabilir.

sufle

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu