Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Stand Açılabilecek İş Fikirleri Örnekleri

Stand Açılabilecek İş Fikirleri Örnekleriİş Kurmak İsteyen Girişimcilere Stand Açılabilecek Ürün Örnekleri

İşlek bir caddenin köşesinde ürün standı açmak, çok sermayeli işlerden  daha kazançlı olabiliyor. Sermayesi düşük işlerin başında gelen stand açarak  iş kurmak riski az getirisi fazla işlerdendir.

Sizler için standı açılabilecek ürün çeşitlerini derledik.

1-) Muffin Standı Açmak ;

Muffin’in en çok tüketildiği ülke Amerika bilinen keklerin değişik pişirilmiş hali. Bu kekle ilgili çeşitli pişirilme örneklerini yemek tarifleri sitelerinden bulabilirsiniz. Herzaman satışı yapılabilecek iş fikirleri arasında bulunuyor.

muffin

2-) Taco Standı Açmak ;

Taco, Meksikada çok tüketilmektedir, içine çok çeşitli garnitürler eklenebilir. Ürünün cazip tarafıda içine konulan çeşitlemelerdir. İşle caddelerde sabahları çok rağbet göreceği aşikardır.

tacco

3-) Donut Standı Açmak ;

Değişik bir çörek çeşitide diyebiliriz. Donut tatlı ve tuzlu olarak çeşitlendirilir, sabahları işe gidenlerin ilgisini çekeceği kesin gözüyle bakabiliriz. İş yerlerinin yoğun olduğu işlek köşelerde satışı yapılabilir.
donut

4-) Waffle Standı Açmak ;

Waffle tatlı çeşitlerinden oluşan bir garnitür diyebiliriz, içinde meyveli ve şeker çeşitlerinden oluşan bir karışımdır. Kalorisi çok yüksek bir üründür. Ülkemizde de waffle bayiliği veren markalar mevcuttur stand açacak girişimciler bu bayilikleride değerlendirebilir. Sitemizde waffle bayiliği veren firmalarada yer verilmiştir üst kısımdaki arama kısmından bu firmaların bayilik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

waffle

5-) Soft Dondurma Standı Açmak ;

Soft dondurma yazın ve kışın tüketilebiliyor dükkanınız varsa hemen cadde kısmında bir soft dondurma makinesini koyabilirsiniz.

soft

6-) Çikolatalı Sufle Standı Açmak ;

Sufle waffle gibi çok tatlı bir üründür çikolatadan oluşan bu kek türünün tadı tutturulursa iyi satış yapılabilir.

sufle
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Venezuela’da yatırım açısından birçok fırsat var

Petrol rezervi bakımından dünyada ilk sırada yer alıyor. Venezuela’da, inşaat ve turizm başta olmak üzere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir