Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Storks franchising şubesi açmayı planlıyor

STORKS: Mücevherde Yurtiçi ve Yurtdışında Büyüyor!

Türkiye’nin önde gelen mücevher markalarından biri olan Storks, başarı grafiğini her geçen gün yükselterek Türkiye’de 34 mağaza ve 150’den fazla satış noktasında kendine yer bulmuştur. Ancak markanın başarı hikayesi sadece ülke sınırlarıyla sınırlı değil; zira Storks, üretiminin büyük bir kısmını 30’a yakın ülkeye ihraç ederek uluslararası alanda da adından söz ettirmektedir.

Küresel İhracat Ağı:

Storks’un küresel varlığı, yurtdışında 30 ülkede 55 satış noktası ile müşterilere hizmet vermesiyle kendini gösteriyor. Marka, 2024 sonuna kadar Almanya, Romanya, Amerika, Dubai, Polonya, Şili, Jamaika ve Bulgaristan gibi ülkelerde 10 yeni şube açma hedefi koyarak büyüme yolunda önemli adımlar atmaya hazırlanıyor.

Storks
Storks

Şube Açılış Hedefleri:

Storks, büyüme stratejisini 50 mağazaya kadar hiçbir ücret talep etmeyerek ve satış bedelinin yüzde 10’unu reklam bedeli olarak belirleyerek sürdürmektedir. 2023 sonuna kadar üç yeni şube açma hedefine odaklanan marka, 2024 yılsonuna kadar ise toplamda 20’ye yakın şube açarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Hedef Pazar: Güney Amerika:

Storks’un en büyük hedeflediği pazarlardan biri Güney Amerika ülkeleri olacaktır. Bu bölgedeki büyüme potansiyelini değerlendiren marka, bölgede daha fazla varlık göstererek mücevher tutkunlarına özel koleksiyonlar sunmayı amaçlamaktadır.

Storks, mücevherde kalite ve zarafeti bir araya getiren benzersiz tasarımlarıyla hem yurtiçinde hem de yurtdışında başarılarına başarı katmayı sürdürüyor. Güçlü bir küresel varlık ve büyüme stratejisiyle Storks, mücevher tutkunlarını etkilemeye ve dünya genelinde adını daha da duyurmaya devam ediyor.

Mağazalarda kullanılan bütün malzemeler, aydınlatma cihazları, vitrin camların kalitesi, iç dekorasyon, vitrin içi malzemeler dahil belirlenen standartlarda kullanılıyor.

Telefon: 0212 526 10 10
Web adresi: www.storks.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu