Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Subway Fast Food Türkiye’de Franchise Veriyor

Subway Fast Food Türkiye’de Franchise VeriyorSubway Sandviç Franchise Zinciri Türkiyede Franchise Veriyor, Subway, Fast Food, Türkiye’de Franchise, Subway Türkiye’de Franchise Veriyor, Subway Fast Food, Fast Food Bayiliği, Fast Food Bayiliği Veren Firmalar, Fast Food Yurt Dışı Firmaları

Ülkeler içerisinde yer 35,000 alan çok sayıdaki 98 restaurantları, ile Subway markası Dünya’nın en büyük sandviç franchise zinciridir, ve fast food restaurant sektörünün uluslararası alanda gelişmesinde lider konumda yer almaktadır.

Subway restaurantları, Kuzey Amerikanın dışında ilk uluslararası restaurantını 1984 yılının Aralık ayında Orta Doğu’nun küçük bir adası olan Bahreyn devletinde açmıştır. O zamandan beri Subway konsepti Zambia’dan Arjantin’e kadar açılan restaurantları ile Dünya genelinde yayılmaya başlamıştır.
Her nerede olursa olsun Subway restaurantlarında bazı dini ve kültürel değişiklikler dışında, ana menü oldukça benzer kalır. Dünya gezgincileri, hangi ülkede olduklarını gözetmeksizin aynı malzemelerin yüksek kalitesini bulabilirler. Jamaikada ki restaurantlarda pişirilen doğru ekmeler üzerine servis edilen baharat ve soslar ile ve çeşitli sebze seçiminizle birlikte Hindi Göğsü Sub’sınız ile eğlencenin tadını çıkarabilir ve bundan sonraki Yeni Zelanda seyahatiniz için aynı Hindi Göğüs Sub’sınızı alabilirsiniz.

Subway Franchise Başvuru Link

  Tarçınlı Rulo Tarchy Franchise VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir