Süper debit kart

Süper debit kart

Bir önceki iş fikrinde açıkladığımız gibi Bitcoin her ne kadar tartışmalı da olsa yeni bir iş alanı açıyor. Bu alanda yeni iş konseptlerinin gelişmesine olanak sağlıyor. Bitcoin ile ilgili son zamanlarda özellikle ABD’de bu sanal para biriminin gündelik hayata uygulanması ile ilgili olarak yeni girişimler ortaya çıkıyor.

Bitcoin

Bu girişimlerden bir tanesi de Shift. Shift’in Bitcoin ile geliştirdiği iş fikri, bu sanal para birimini taşımaya yardımcı olacak bir debit kart projesi. Tabii ki sadece Bitcoin’in değil diğer sanal para birimleri ile birlikte reel para birimlerinin de taşınabileceği bir nevi “süper debit kart” projesi hayata geçiriliyor. Bitcoin ile ilgili grafikler bu para biriminin çıkış yakalayacağını gösteriyor. İyimser tahminlere göre bitcoin ile yapılacak sanal alışverişler 100 milyon dolar büyüklüğünü geride bırakacak. Fakat daha makul tahminler, 65 milyon dolarlık bir büyüklükten bahsediyor.Sanal para marketleri

İş Kurmak İçin İş Önerileri
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir