Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

SuperSlow Zone, franchise vermek için yeni yatırımcılarını arıyor!

Sağlık , tıp ve fitness alanında egzersizde bir devrim niteliğinde olan SuperSlow Zone, franchise vermek için yeni yatırımcılarını arıyor!

Orijinal, özgün , saygın  ve uluslararası en prestijli kurum olan IACET tarafından akredite edilmiş bir yöntem olan SuperSlow Zone, Türkiye’deki şubelerini tüketicilerden gelen talep üzerine arttırmak ve bu sistemi tüm yurtta ulaşılabilir kılmak istiyor.

SSZ

Amerika’daki 32 yıllık bilimsel bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan ve etkinliği kanıtlanmış olan SuperSlow Zone, haftada sadece iki gün -20 dakikalık egzersizler ile  “kişiye özel kas güçlendirme” programı sunuyor. Tüm kas gruplarını çalıştırarak vücudu sağlamlaştıran bu yöntem; özel tasarlanmış, son teknoloji 8 farklı makinede, uzman eğitmenlerin eşliğinde gerçekleşiyor.

Duruş bozuklarını düzelten, yaşlanma etkisini yavaşlatan ve hatta yanlış spor ve beslenme alışkanlığı  nedeni ile kaybedilen kasların geri kazanılmasını sağlayan SuperSlow Zone egzersizleri aynı zamanda fizik tedavi tamamlayıcısı olarak da tercih ediliyor.

Üç temel unsuru dikkate alan SuperSlow Zone; Yüksek yoğunlukta, maksimum sayıda kas lifini çalıştırıp, düşük kuvvet egzersizi yaptırarak, kas gücünü maksimuma çıkartıyor.

ZONE® Türkiye Master Franchise sahibi Dilek Emir yoğun iş temposu, sağlık durumu veya fiziksel özellikleri nedeni ile spor yapamayan kişilerin SuperSlow Zone egzersizlerini tercih ettiğinin bilgisini veriyor.

IACET tarafından 3. Derece Uzmanlık Sertifikası ile yetkilendirilmiş olan ve  SuperSlow ZONE® Türkiye Enstitü görevini yürüten Dilek Emir;  4’ü İstanbul’da olmak üzere, İzmir ve Denizli’de bulunan şubeleri ile sektörde önemli bir ihtiyacı karşıladıklarını belirtiyor.  İstanbul dışında başta Ankara,  Adana, Bursa ve Antalya’da olmak üzere tüm illerde en az 2 adet SuperSlow Zone merkezlerinin açılması hedefleniyor.

Bir yandan çok karlı  bir işin parçası olacak,  bir yandan mesleki kariyerine katkılar sağlayacak, müşterilerinin yaşam kalitelerini arttırarak kişisel tatmin ve mutluluk sağlama imkanı elde edecek SuperSlow Zone franchise sahipleri  için gerekli şartlar ise şöyle;

Genel Şartlar;

 • Elit bir muhitte , 125-150 m2 lik mekan gerekmektedir.
 • Ancak  randevu ile gelindiği için  cadde üzeri olmasışart  değildir.
 • 7 adet Nautilus marka SuperSlow için özel üretimişileri teknoloji antrenman ekipmanı
 • Sürekli geliştirilen personel
 • Franchasing bedeli, makineler, makinelerin ithalatı, gümrük, nakliye vs. giderleri dahil, açılacak ile göre KDV hariç .70.000,-80.000,- USD arasında değişmektedir.
 • Her bir eğitmen’in sertifikasyonu KDV hariç500 USD’dir.

Franchising Alacaklara Sunulacaklar

 • Devamlıetkin pazarlama desteği
 • Özel kıdemli ulusal medya ve röportajlar listesi
 • Merkezden alınan sürekli özel  teknik destek verilmektedir.

Franchise Alacak Adaylarda Aranılan Özellikler

 • Girişimci bir ruh , çalışkanlık  ve başarma tutkusu.
 • SuperSlow Zone açmanın  gerektirdiği yatırımıkarşılayabilecek finansal imkanlara şahsen     sahip olmak.
 • Spor eğitimi veya tecrübesi gerekmemektedir .
 • Güleryüzlü, çözüm odaklı, pozitif yaklaşıma sahip
 • İnsanlara yardım etmekten , sağlıklarına, yaşamlarına olumlu katkılarda bulunmaktan  mutluluk duyan kişiler  olmasıbeklenmektedir.

Yatırım maliyetinin 70.000-80.000 USD+KDV arasında değiştiği bu sistemde aylık ciro hedefi (KDV hariç) 55.000-80.000  TL arasında değişiyor.

Kar marjı ise % 65-70 arası

Franchise başvurularınızı info@superslowzoneturkey.com   adresine mail yolu ile yapabilirsiniz.

Şubeler; İstabul-Bağdat Caddesi, 1.Levent, Göktürk / İzmir-Alsancak

Bilgi için:  Puente İletişim – 0 216 688 57 72

Börte Çetin – 0507 622 72 01 – borte.cetin@puente.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu