Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Süral Grup Bira, Su ve Meşrubat Alanında Bayilikler Veriyor

Süral Grubu’nun Antalya üretim tesislerinde üretilen Perge Bira, Süral Su ve Side Cola ve Meşrubat çeşitlerinin Tüm Türkiye’de bayilikleri verilecektir.

sural

Süral Grup temelleri , 1986 yılında Süral Otel’in hizmete girmesiyle atıldı. Bölgenin ilk 5 yıldızlı oteli olan Süral Otel ‘i sırasıyla, Süral Saray, Süral Garden ve 2005 yılında açılan Süral Resort takip etti. Süral Grup, turizmde yakaladığı başarıyı içecek ve gıda sektörüne de taşıdı. 1998 yılında hizmete giren Süral Su kısa süre içinde Türkiye’nin önde gelen su markaları arasında yerini aldı. 2002 yılında hizmete giren Süral Narenciye Paketleme Tesisleri ile taze meyve sektöründe de var olduğunu kanıtladı.

kapak2-3

Süral Grup’un en son girişimi olan Perge Pilsner bira ve Side Cola meşrubat tesisleri , 2005 yılında açıldı. Perge Pilsner ve Side Cola meşrubat grubu ilk yıl fıçı ve premix olarak tüketiciye sunuldu. 2006 yılında kurulan şişeleme hattı ile, Perge Pilsner şişe olarak da tüketiciye ulaştı.

suralsu

Başarılarımızın temel kaynağı müşterilerimizdir. Müşterilerimizin şirketimize ve ürünlerimize duyduğu güven, tüm çalışanlarımız için en önemli itici güçtür. Hedefimiz, sahip olduğumuz değerlere bağlı kalarak , hizmet verdiğimiz sektörlerde Türkiye’nin en hızlı büyüyen markası olmaktır.

sidecolaarka

Süral Grubu’nun Antalya üretim tesislerinde üretilen Perge Bira, Süral Su ve Side Cola ve Meşrubat çeşitlerinin Tüm Türkiye’de bayilikleri verilecektir

İletişim Bilgileri

Adres ; Antalya Manavgat Karayolu 42 Km Çakış yolu kavşağı Manavgat /Antalya
Tele :0242 7645414 Fax :0242 764 54 23

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu