Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Sürat Kargo franchising sistemiyle yeni acentelikler verecek

Sürat Kargo franchising sistemiyle yeni acentelikler verecekYeni acentelikler veriyor Sürat Kargo, Türkiye genelinde kargo toplama ve dağıtım hizmeti veriyor. Şirketin, 19 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 700 şubesi var. Ayrıca bin 600 araçtan oluşan dağıtım filosu ve 5 bin çalışanı var.

surat
Sürat Kargo franchising sistemiyle yeni acentelikler verecek. Bunun için Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve illerinden gelecek franchise talepleri değerlendirilecek. Franchise alanlardan banka teminat mektubunu isteniyor. Ayrıca şubenin bir aylık işlem hacmine göre isim hakkı bedeli almıyor. Sürat Kargo Acente Satış Müdürü Vehbi Karaca, “Artık dünyadaki ticaret anlayışı değişiyor ve tüm markalar yatırımcılarla ortaklık yoluna gidiyor. Biz de bu sektörde yer edinmek isteyen küçük ve orta sınıf yatırımcılarla acente sayesinde ortaklık kuruyoruz. Sürat Kargo olarak maliyetlerimizi azaltıyor ve yatırımcılara bir iş sahası olanağı sağlıyoruz” diyor.

Telefon: 0212 410 30 30

  3D Land Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir